П'ятниця, 19 липня, 2024

Як додати свою статтю?

Як розмістити свій матеріал на веб-порталі Косівщини?

Для того, щоб мати право самостійно розмістити свої матеріали на веб-порталі Косівщини, Вам необхідно зареєструватись та мати як мінімум другий рівень зареєстрованого користувача - бути Автором порталу (які є категорії користувачів порталу?).

Якщо Ви тільки зареєстрований користувач і ще не маєте прав Автора - тобто у Вашому меню користувача (в правому верхньому куті порталу) відсутня кнопка "Додати статтю", надішліть, будь-ласка, свій пробний матеріал для розміщення формою зворотнього зв'язку або електронною поштою з проханням надати Вам такі права. Ми якнайшвидше розглянемо Ваше прохання. Права автора надаються тільки тим користувачам, які готують якісні та цікаві матеріали і дотримуються правил порталу.

Для того, щоб самостійно розмістити свої матеріали на веб-порталі Косівщини, ввійдіть на сайт через форму введення логіну та пароля, і натисніть на кнопку "Додати статтю" в меню користувача в правому верхньому куті порталу. Відкриється текстовий редактор веб-порталу Косівщини з панеллю інструментів, схожою на панель інструментів редактора Microsoft Word. Використовуючи даний редактор розміщуйте свій матеріал. По закінченню роботи натисніть "Зберегти".

!!!ВАЖЛИВО - для вставки тексту з Word використовуйте виключно кнопку на панелі інструментів редактора - "Вставити з WORD".

Відсутність лишніх тегів можна перевірити натиснувши кнопку редактора "HTML".

!!! Всі Ваші зображення для вставки в статтю пишемо тільки в папку
/images/stories/articles/

Алгоритм вставки зображення такий:

1. Ставимо курсор в місце, де необхідно вставити картинку.

2. Внизу форми є лінк "Зображення" - натискаємо.

3. У формі, яка відкрилась вибираємо папку "articles" в якій всі зображення для опублікованих статей та матеріалів.

4. Кнопкою внизу форми включаємо огляд на своєму комп'ютері і вибираємо підготовлений до завантаження на сервер файл картинки - file.png або file.jpg

5. Після вибору файлу нажимаємо "почати завантаження".

6. Після завантаження файл появився у папці "articles" на сервері - вибираємо його і внизу появляється запис шляху до нього, який потім можна використати для обробки Вашої картинки стилями (див. використання стилів).

7. Заповнюємо поля опис зображення та заголовок зображення, визначаємо параметри вирівнювання та підпису.

8. Вверху форми натискаємо "ВСТАВИТИ".

9. Перевіряємо результат на сторінці.

Будуть запитання - пишіть.

 

Успіхів Вам!

Допомога - FAQs