Четвер, 30 травня, 2024

Огляди

Ювілейний двадцятий "Міжнародний Гуцульський фестиваль"

3 21 по 23 вересня 2012 року в селі Верховина (Івано-Франківської області) відбувся ХХ-ий ювілейний фольклорно-етнографічний «Міжнародний Гуцульський фестиваль» основним завданням якого є піднесення проблем гуцульського регіону до практичного вирішення на державному рівні, привернення уваги громадськості та зарубіжжя до гуцульського краю задля його всебічного розвитку. Основна мета дійства - відродження та збереження автентичного фольклору етнографічного регіону Гуцульщини, популяризації та вивчення духовного багатства українського народу. Фестиваль також має на меті розвивати та популяризувати традиційні види народного мистецтва, звичаї, обряди етнічної групи українців - гуцулів, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.

В рамках фестивалю також пройшов концерт народного артиста України Івана Дмитровича Поповича на підтримку кандидата в народні депутати України Ірини Антипенко. Зібралося послухати гуцульського соловейка більше 5000 шанувальників його таланту.


Здійснити пошук музики МП3 від тепер набагато простіше - новий пошуковик музики http://musicmp3.asia/ дозволить знайти, прослухати та завантажити на Ваш комп'ютер безліч кращих музичних композицій!

Огляди - Цікаве з новин