Четвер, 30 травня, 2024

Огляди

Сучасні бензопили

Років двадцять тому бензопили представляли собою потужну, але важку і дорогу професійну техніку, призначену перш за все для лісоповалу. Зараз ситуація змінилася - на ринку домінують легкі і середні моделі побутового або напівпрофесійного класу.

На ринку представлена техніка на будь-який смак і гаманець. Часом «слабенькі» бензопили коштують значно дорожче ніж потужні.

Професійні бензопили. Використовують ті люди, котрі працюють пилкою часто й подовгу - в першу чергу лісоруби. Такі бензопили відрізняються великою продуктивністю, максимальним ресурсом, а також віброзахистом самого високого рівня і відмінно збалансованим корпусом із зручними ручками, тому що такою пилкою доводиться працювати щодня й подовгу. Крім того, професійні пили зручні та прості в обслуговуванні та ремонті - в лісі ніде і ніколи шукати сервіс, з дрібними неполадками простіше розібратися самостійно. Зрозуміло, що дешевою така техніка бути не може.

Побутові бензопили. Зовсім інша ситуація, коли бензопила пила потрібна дачникові. Потреба в ній виникає не часто, обсяги робіт невеликі. Такі бензопили відрізняються низькою ціною - кому захочеться платити великі гроші за інструмент, потрібний лише зрідка?

Напівпрофесійні бензопили. Їх ще називають фермерськими; використовуються для роботи середньої інтенсивності. За характеристиками ближче до професійних, але мають менший ресурс і іноді відносно просту антивібраційну систему. За ціною вони також займають «середній ряд».
Такі бензопили купують як для професійного, так і для домашнього господарства.

Огляди - Цікаве з новин