Четвер, 30 травня, 2024

Огляди

Телефонна гарнітура

При виборі bluetooth-гарнітури, так само як і мобільного телефону, важливим чинником є зовнішній вигляд цього пристрою. Якщо вас в першу чергу турбує стильний вигляд вашого завушного пристрою, то ринок мобільних телефонів надає досить великий вибір іміждевих bluetooth-гарнітур.

І все ж таки, окрім стильного вигляду, гарнітура повинна бути зручною у використанні, мати розумну вагу, зручно і міцно фіксуватися на вусі і виглядати при цьому досить стильно.

Особливу увагу при виборі гарнітури необхідно приділити дужці. Головне, щоб її форма зручно підходила до вашого вуха, не спадала, а матеріал з якого вона виготовлена був би міцним і функціональним.
Більшість завушних кріплень мають гнучку структуру, яку легко зігнути так, щоб було зручно носити. Є також bluetooth-гарнітура, яка кріпляться в вусі за рахунок динаміка, у неї немає завушньої дужки, а кріплення можливе завдяки м'ягкій гелевії вкладці, за рахунок неї гарнітура і фіксується всередині вуха.

Основною характеристикою bluetooth-гарнітури є дальність її дії, тобто відстань від мобільного телефону, в межах якого можливий чіткий і стійкий прийом. Притому, що виробники гарніри вказують дальність її дії, рівної 10 м, на ділі цей показник виявляється трохи менше заявленого.

Користь від використання bluetooth-гарнітури явна: це зручний пристрій, який, якщо вам доводиться часто і багато говорити по мобільному, звільнить вам руки. Саме це вкрай важливо тоді, коли ви до того ж перебуваєте за кермом автомобіля. При виборі пристрою попередньо зберіть максимум відгуків про функціонування тієї чи іншої гарнітури, а також не нехтуйте можливістю протестувати її в магазині і розпитати про особливості її роботи у продавця.

Огляди - Цікаве з новин