Четвер, 30 травня, 2024

Огляди

Журналісти «СЕГОДНЯ» не мають наміру відступати

В одній з найбільш тиражованих і популярних газет України «Сегодня» назріває справжня революція. Чутки про те, що в «Сегодня» зовсім не все так гладко, ходили давно. Особливо гостро справи йдуть в деяких регіональних представництвах, де штат співробітників був урізаний в рази. Однак газета продовжувала виходити зі звичною постійністю і наповнюваністю смуг. Та й недавно був відкритий новий прес-центр «Сьогодні Мультимедіа», що очевидно мало відіграти як демонстрація стабільності і процвітання холдингу. Втім, публічного скандалу уникнути так і не вдалося. Дороги назад немає - сміття з хати винесено.

Все почалося з приходу в компанію нового генерального директора - Олени Громницької. Пані Громницька почала практику активного втручання в редакційну політику видання та лобіювання власних інтересів. По редакціях прокотилася хвиля звільнень.

Вчора редакція «Сегодня» оголосила передстрайковий стан. Сьогодні вранці відбулися збори трудового колективу і голови наглядової ради «Сьогодні мультимедіа», директора з розвитку медійного бізнесу Катерини Лапшиної, на якому пані Лапшина запевнила, що розслідування за фактом «заказухи» вже розпочато. Вона також запевнила, що під час розслідування, ніхто з співробітників редакції звільнений не буде.

Втім, співробітники «Сегодня» не схильні повною мірою довіряти словесним запевненням і не знімають передстрайкового стану. Більше того, колектив редакції поставив умову до 15.00 розібратися в ситуації, чому вчора в редакції був відключений інтернет, співробітників не випускали з редакції і чому у деяких співробітників відключені мобільні телефони та корпоративна пошта.

«Ми вимагаємо, щоб були зроблені відповідні оргвисновки щодо осіб, які приймали ці рішення», - йдеться в заяві редакції.

«Крім того, колектив редакції буде впевнений в тому, що розслідування буде проведено об'єктивно, тільки у випадку, якщо його буде проводити не тільки Катерина Лапшина, рішення якої, за великим рахунком, і привели до цієї кризи» - наполягають співробітники редакції.

Також читайте: Один из самых эффективных способов

Огляди - Цікаве з новин