Четвер, 30 травня, 2024

Огляди

«ДТЕК Пауер Трейд» став в один ряд з передовими європейськими компаніями

Єдина українська компанія представить потенціал вітчизняної енергетичної галузі в Європі: «ДТЕК Пауер Трейд» прийнятий в якості асоційованого члена в Європейську федерацію енергетичних трейдерів (EFET).

Рішення про асоціативне членство ТОВ «ДТЕК Пауер Трейд» у Європейській федерації енергетичних трейдерів було прийнято після вивчення всіх аспектів діяльності українського енерготрейдера. Заявка ДТЕК Пауер Трейд одноголосно була затверджена членами Правління Федерації.

Глава комітету електроенергії EFET Пітер Стайлс (Peter Styles) зазначив: «Ми раді вітати «ДТЕК Пауер Трейд» в якості асоційованого члена в Європейській Федерації енергетичних трейдерів. «ДТЕК Пауер Трейд» - перша українська компанія, що демонструє прихильність нашому баченню сталого, відкритого і прозорого європейського енергетичного ринку. Затвердження кандидатури «ДТЕК Пауер Трейд» Радою EFET є чітким сигналом того, що наша Федерація може відігравати значну роль у країнах, які знаходяться в процесі лібералізації своїх енергетичних ринків. Ми сподіваємося на плідну співпрацю та розширення нашої присутності в Україні».

«Поява першого представника України серед учасників EFET вказує на зростаючий потенціал української енергетики в європейській енергосистемі. «ДТЕК Пауер Трейд» з початку своєї діяльності будує роботу, орієнтуючись на кращі європейські практики і стандарти. Ми раді, що наші зусилля оцінені, і впевнені, що обмін досвідом в рамках настільки шанованої європейської організації відкриє для ДТЕК нові можливості розвитку бізнесу на європейських ринках», - зазначив директор ТОВ «ДТЕК Пауер Трейд» Андрій Фаворов.

Відзначимо, компанія «ДТЕК Пауер Трейд» в структурі вертикально-інтегрованого енергетичного холдингу ДТЕК відповідає за розвиток експорту і торгівлі електроенергією на цільових ринках Європи і СНД.

EFET об'єднує понад сотню європейських торговців електроенергією, інвестиційні компанії, а також інших представників паливно-енергетичного сектора.

Також читайте: Курсы турецкого языка

Огляди - Цікаве з новин