Четвер, 30 травня, 2024

Огляди

ДТЕК - підсумки трьох кварталів 2011 року

За результатами трьох кварталів 2011 року енергетична компанія ДТЕК продемонструвала зростання всіх виробничих показників. Про це повідомляється в офіційному повідомленні компанії.

Згідно зі звітом, ДТЕК добув 17 млн. тонн вугілля, що майже на 18% перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Вуглезбагачувальні підприємства ДТЕК за 9 місяців 2011 року наростили випуск концентрату на 5,7% порівняно з січнем-вереснем 2010 року. Обсяг переробки рядового вугілля зберігся на рівні аналогічного періоду минулого року.

Генеруючі компанії, ТОВ «Східенерго» та ПАТ «Дніпроенерго», за підсумками 9 місяців продемонстрували позитивну динаміку (збільшення відпуску електроенергії на 8,6% і 13,2% відповідно в порівнянні з 9 місяцями минулого року). ТЕС «Східенерго» продовжують утримувати високі показники коефіцієнта використання встановленої потужності (КВВП) серед підприємств теплової генерації - 52,0%.КВВП «Дніпроенерго» за 9 місяців поточного року на 4,7% перевищив показник аналогічного періоду 2010 року і склав 41,6%.

Енергопостачальні компанії ДТЕК - ТОВ «Сервіс-Інвест» і ВАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» - в січні-вересні поточного року збільшили обсяг закупівлі в ОРЕ на 7% (до 10,5 млрд. кВт • год).

У рамках підготовки до ЄВРО-2012 «Сервіс-Інвест» продовжує реалізацію великого інвестиційного проекту з будівництва нової підстанції «Аеропорт» вартістю 101,7 млн. грн. для забезпечення електроенергією нового аеровокзального комплексу Донецька. «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» продовжує реконструкцію та капітальне будівництво ліній електропередачі 0,4 кВ (вартість робіт, запланованих в 2011 році - 8 млн. грн.).

Усього за результатами 9 місяців 2011 року ДТЕК експортував 2,7 млн тонн вугілля, майже в 2 рази перевищивши показники минулого року. Таке значне збільшення експорту обумовлено продовженням системної роботи компанії «ДТЕК Трейдинг» щодо встановлення ділових контактів з зарубіжними партнерами і конкурентоспроможністю вугільної продукції Компанії.

У той же час, імпорт вугілля за 9 місяців 2011 року знизився до 269 тис. тонн, що майже на 76% менше, ніж за аналогічний період 2010 року. Це пов'язано, в першу чергу, із зростанням ціни на ринку, викликаним зростанням інтересу до російського вугілля в Тихоокеанському регіоні та країнах Західної Європи, а також дефіцитом рухомого складу в РФ.

У січні-вересні поточного року ДТЕК експортував 3,4 млрд. кВт.год електроенергії, більш ніж у 11 разів перевищивши показники аналогічного періоду 2010 року. Основні причини такого приросту полягають у розпочатих поставках до Білорусі та Молдови, а також збільшенні поставок до Європи, що стало результатом системного підходу до пошуку та роботи з потенційними споживачами української електроенергії.

Також читайте: The stainless steel tubing - kinds and fields of application

Огляди - Цікаве з новин