Четвер, 30 травня, 2024

Огляди

Erste Group не скорочує присутність в ЦВЄ

Erste Group Bank AG має намір і далі залишатися лідером на ринку банківських послуг в Австрії і ЦСЄ. «Ми граємо ключову роль в економічному і соціальному розвитку цих країн. Тому ми вважаємо, що надання нашого капіталу, ресурсів і послуг - особливо в цей складний економічний період - роздрібним клієнтам, компаніям і країнам в регіоні є нашим прямим обов'язком. У зв'язку з цим ми плануємо залучати сюди ресурси із напрямів міжнародного бізнесу та інших непрофільних бізнес-напрямків», - заявив голова правління Erste Group Bank AG Андреас Трайхль.

Також Андреас Трайхль підтвердив, що Erste Group не буде залишати жодну з країн, де працюють банки групи: «Навіть незважаючи на прийняття в деяких країнах досить нетрадиційних економіко-політичних рішень і достатньо повільну адаптацію, в ухваленні економічних заходів, ми залишаємося вірними цьому регіону».

Зважаючи на це, в рамках групи для адаптації до поточної економічної ситуації заплановані певні зміни в структурі витрат. Переважно ці заходи торкнуться Угорщини, де зараз відбувається реструктуризація та реорганізація банку - зокрема, в структуру банку інтегруються дочірні компанії, будуть закриті 43 відділення і скорочено 400-450 співробітників.

Враховуючи загальну економічну ситуацію, в 2012 році Erste Group сфокусується переважно на скороченні витрат, які повинні бути, принаймні, на рівні 2011 року. Більш того, керівництво групи очікує скорочення в 2012 році обсягу резервів під кредитні операції (за винятком одноразового скорочення в Угорщині в III кварталі 2011 року).

Керівництво Erste Group відзначило бажання до середини 2012 року збільшити капітал на 743 млн євро без додаткової державної підтримки, щоб відповідати останнім вимогам Європейської банківської організації (ЕВА). Цей показник базується на фінансових результатах за третій квартал 2011 року.

Зазначимо, Erste Group обслуговує 17 мільйонів роздрібних та корпоративних клієнтів.

Також читайте: Urban Environment Design with the Use of Monumental Sculpture

Огляди - Цікаве з новин