Середа, 17 квітня, 2024
П'ятниця, 27 грудня 2013 10:59

Відзначили професійне свято

«До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; решту часу люди переважно забувають про правоохоронців, а подекуди і несправедливо ображають їх».

Професійне свято День міліції в Україні відзначають 20 грудня.

У цей день, в 1990 році, Верховна Рада України прийняла новий Закон «Про міліцію», який став точкою відліку в новітній історії української міліції. Пізніше, 17 листопада 1992 року Президент України своїм Указом про «День міліції» № 567/92 закріпив цю дату.

Цьогоріч, зважаючи на події, що відбуваються в Україні, косівські правоохоронці вирішили не влаштовувати помпезних святкувань, обмежившись лиш урочистою розширеною нарадою у залі засідань Косівського РВ УМВС.

Привітати особовий склад з професійним святом, прибули куратор Косівського РВ УМВС від УМВС, полковник міліції Андрій Борисович Рогалевич, голова районної ради А.І.Клуб, виконуючий обов'язки голови РДА І.Ф.Грималюк, міський голова М.М.Фокшей.

Начальник Косівського РВ УМВС, підполковник міліції М.М.Нємцов у своєму виступі підбив підсумки роботи райвідділу минулого року. За сумлінне виконання службових обов'язків, проявлену професійну майстерність, професіоналізм у боротьбі зі злочинністю та з нагоди відзначення Дня міліції України вручив дипломи кращим працівникам. А також наказами УМВС України в Івано-Франківській області присвоєно чергові звання -- майора міліції Василю Васильовичу Близнюку, старшого лейтенанта міліції Тарасу Миколайовичу Антонюку, лейтенанта міліції Миколі Миколайовичу Фіявчуку, молодшого лейтенанта міліції Володимиру Васильовичу Юрковському та Юрію Юрійовичу Прокопчуку.

Нагороди було вручено і ветеранам Косівського РВ УМВС.

Полковник міліції А.Б.Рогалевич передав слова вітання від начальника управління генерал-майора міліції Василя Івановича Фелика. У своєму вітанні Василь Іванович сказав: «Важкі міліцейські будні вимагають від кожного з нас високого професіоналізму, зразкової дисципліни, граничної мобілізації сил, постійної готовності до самопожертви, допомогти тим, хто потрапив у біду.

Впевнений, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров'я та побуту українського народу, захищатимуть від протиправних зазіхань інтересів держави».

Голова районної ради А.І.Клуб зазначив: «За словами Президента, виконання завдань, покладених на органи внутрішніх справ, буде успішним лише за умови підтримки та розуміння з боку українського народу. В очах громадянина міліціонер має бути захисником та помічником. Маю надію, що вартові правопорядку своєю стриманістю, впевненістю вселятимуть у людей відчуття захищеності та віри в непорушності їхніх громадянських прав». Андрій Іванович передав вітання всьому особовому складу від голови ОДА В.М.Чуднова і оцінив роботу косівської міліції на «добре». А також разом із виконуючим обов'язки голови РДА І.Ф.Грималюком, який зауважив, що особовий склад постійно оновлюється молодими співробітниками і це дорадно, вручили грамоти кращим працівникам міліції.

З нагоди професійного свята особовий склад РВ УМВС привітав міський голова М.М.Фокшей і вручив від міськради грамоти правоохоронцям.

Із вітальними словами до молодого покоління звернулися і ветерани УМВС Ю.Нікітін та Р.Філіпович.

Правоохоронець – це не просто робота, це покликання і дуже важлива посада. «Реформа органів правопорядку не лише назріла, але й потребує негайної активізації. Визначаю це пріоритетом у роботі Міністерства внутрішніх справ на наступний рік», -- зазначив Президент України В.Янукович.

Я. ТИМОФІЙЧУК.

Читати 1697 разів