З метою надання соціальних послуг, залучення дітей до реабілітаційних заходів Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді веде облік дітей з обмеженими функціональними можливостями. На обліку в Центрі перебувають 405 дітей-інвалідів. У 7-ми сім'ях виховують 2-є дітей-інвалідів.
Введення посад фахівців соціальної роботи дало можливість поліпшити соціальну роботу з сім'ями, в яких виховують дитину- інваліда. Надання послуг спрямоване на підтримку сім'ї та недопущення фактів влаштування дітей на державне утримання.
На обліку в Центрі перебувають 58 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах через проблеми інвалідності. З них під соціальним супроводом перебувало 23 сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, де виховують 54 дітей, із них – 25 дітей-інвалідів.
Особлива увага приділяється сім'ям, де виховують дитину-інваліда, яка за станом здоров'я не може відвідувати навчальний заклад або не підлягає навчанню. Таким сім'ям надають постійно послуги відповідно до потреб сім'ї. До надання послуг залучаються суб'єкти соціальної роботи та громадські організації.
В районі функціонує Косівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Фахівці із соціальної роботи під час відвідування сімей інформують батьків про послуги реабілітаційного Центру.
Протягом року в Центрі пройшли реабілітацію 24 дітей-інвалідів.
Новими соціальними ініціативами Президента України В. Ф. Януковича передбачено забезпечення дітей з особливими потребами життєво-необхідними засобами реабілітації, зокрема протезами, ортопедичними виробами, засобами для спілкування та обміну інформацією.