Вівторок, 25 червня, 2024

Гуцульщина літературна

Пістинь - Літературна студія "Ластівка"

Пістинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Пістинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Літературна студія "Ластівка"

Літературна студія "Ластівка"

 

ЛАСТІВ'ЯТА РОЗПРАВЛЯЮТЬ КРИЛА

Літературний гурток "Ластівка", створений у 1991 році, коли наша Україна стала незалежною державою, переріс в літературну студію.

На зміну випускникам прийшли інші талановиті діти, які не байдужі до поетичного слова, які люблять рідну мову, закохані в отчий край. Вони не тільки пишуть поезію, а й досліджують і вивчають історію села та рідного краю. Поезії літстудійців друкувалися в журналі "Гуцулятко", в газеті "Захід", районній газеті "Думка". Діти кожного року подорожують по Україні. Відвідали старовинний Галич, Крилос, Івано-Франківськ, "Довбушеві скали", "кришталеві печери" в Кривче, Хотинську фортецю, Кам'янець-Подільську фортецю, м.Чернівці, ЧДУ, краєзнавчі музеї, драм-театри Франківська, Чернівців, Коломиї, краєзнавчі музеї Косова, Утороп, Снятина, Прикарпатське кільце.

Усіх літстудійців об'єднує внутрішня потреба збагачувати свої знання, розширювати кругозір. Вони хочуть донести красу і силу рідного слова до серця слухача і читача через поезію, яку вам пропонують.

Книга Гуцульщина літературна - Пістинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!