Четвер, 30 травня, 2024

Гуцульщина літературна

Неповторна і найулюбленіша

...Де б не жила людина, а місце її народження і прожиті нею роки назавжди закарбуються у пам'яті, стануть візитною карткою для нащадків і поколінь. Саме до таких людей слід віднести вчителів рідної мови і літератури Лугову Ніну Миколаївну, Михайлюк Любов Миколаївну та Джанджалас Любомиру Іванівну.

Скільки прекрасних свят і вечорів було проведено ними в рідних стінах школи. Багато чудових декламаторів зросло під їхнім керівництвом. Ось деякі з них: Христина Волощук, Галина Дощук, Ліля Бович, Віра Дощук, Андрій Бурлаченко, Сергій Факас, Тетяна Хованець, Романа Волошенюк, Рок-солана Мартинюк, Ростислав Держипільський (тепер актор Івано-Франківського муздрамтеатру та викладач інституту мистецтва Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника), Юрій Корогодський, Уляна Тимчук, Юрій Крятов і багато-багато інших.

Вона завжди гордилася своїми вихованцями.

Тепер, будучи на пенсії, неодноразово відвідує рідну школу.

А як цікаво розповідає про ті незабутні роки, коли всі свої сили, здібності та знання, все тепло люблячого серця віддавала дітям сповна. Це дійсно незабутні зустрічі!

Продовжує добрі традиції, розпочаті Любомирою Іванівною, Александрук Марина Романівна, вчитель рідної мови і літератури. Її літгурток «Поетичний етюд» зібрав обдарованих дітей, з якими легко працюється.

Адже під час занять вони відкривають свою душу, виливають на аркуші паперу найчистіші і найпривабливіші почуття, зворушують їх слізьми болю та зневіри, а також знаходять у собі сили перебороти негаразди. Стають сильнішими та мудрішими.

 

Інтернет версія книги Infoland © Передрук матеріалів тільки за наявністю активного гіперпосилання на www.kosiv.info - Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Книга Гуцульщина літературна - Косівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!