Вівторок, 16 квітня, 2024

Гуцульщина літературна

Літературний гурток "Голос трембіти"

Брустурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Брустурівська загальноосвітня школа

 

Літературний гурток «ГОЛОС ТРЕМБІТИ»

Літературний гурток

 

ЗА ГОЛОСОМ ТРЕМБІТИ


Гуцульщино, плекай у травах ліки,
Не знай ніколи пошестей і бід.
Благословенна будеш ти навіки,
Допоки на землі живе твій рід.
Роман Юзва.

Якщо поглянути на літературну карту Косівщини, то ми бачимо, що земля нашого гуцульського краю щедро засіяна поетами. Бо саме Косівщина стала складовою частиною того невичерпного джерела нашого народу, яке називається мистецтвом слова. Бо саме Косівщина виколисала на своїх чатах лауреатів Державної премії В.Гарасим'юка, Д.Павличка, Р.Іваничука, Т.Мельничука, а також поетів Б.Радиша, М.Яновського, М. Близнюка, І Мисюка, Ю.Петричука, В.Атаманю-ка, Я.Гавучака...

Після апробації цілого ряду уроків творчості з української літератури і мови, індивідуальних бесід з учнями та батьками, спостережень за школярами, виявила обдарованих дітей і разом з ними організувала літературний гурток «Голос трембіти».

Чому «Голос трембіти»? А тому, що трембіта - символ Карпат...

Мета занять з дітьми в літературному гуртку - викликати у них стійкий інтерес до художнього слова, систематично прилучаючи їх до великих цінностей духовної культури, розвивати й удосконалювати творчі здібності, сприяти розвитку їх природніх задатків.

 

Інтернет версія книги Infoland © Передрук матеріалів тільки за наявністю активного гіперпосилання на www.kosiv.info - Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Дитячий інтернет магазин - дитячі товари та товари для немовлят в асортименті, який фізично неможливо розмістити в будь-якому звичайному дитячому магазині! Телефонуйте або пишіть і консультанти магазину із задоволенням допоможуть Вам підібрати дитячі товари та доставити їх за Вашою адресою.

Книга Гуцульщина літературна - Брустурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!