Середа, 24 липня, 2024

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього

25 грудня у Коломиї Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло) здійснив освячення каплиці Святого Богоявлення Господнього, що знаходиться біля моста села Нижній Вербіж через річку Прут.

Особливістю нової святині є її розташування поруч із рікою Прут, що дозволить на Водохреща коломиянам і гостям збиратися на освячення води і черпати із річки, що омиває писанкову Коломию. Також церковця посвячена в честь Богоявлення Господнього, що означає святкування храмового свята 19 січня і благословення, пов’язані із ним.

«Ми тішимося новою святинею і бажаємо, щоб вона стала для коломиян і гостей нашого міста джерелом освячення людських душ, щоб молодь і діти, і всі, хто відпочиватиме біля річки Прут пам’ятали про святе і вічне», – сказав під час освячення єпископ Миколай.

Єпарх Коломийсько-Чернівецький Кир Миколай здійснив освячення, а опісля очолив Божественну Літургію, яку співслужили: о. Володимир Касіян, о. Сергій Дмитрук, о. Василь Кіцелюк та о. Володимир Білослудцев.

Ще однією прикметою нової святині є її зведення, яке здійснила невелика громада за п’ять місяців. Проте чимало доброчинців прилучилися до цієї справи, що дало змогу активно звершити будівництво, яке відбувалося за піклуванням о. Василя Кіцелюка.

На освячення каплиці прибули також представники державної влади області, міста та району: заступник голови Івано-Франківської ОДА Роман Іваницький, голова Коломийської РДА Михайло Негрич, заступник голови РДА Роман Панчук, заступник міського голови Ігор Граділь, секретар міської ради Ярослав Гошій та інші.

Єпископ склав у дар для новоутвореної громади різьблений хрест з розпяттям, а заступник голови Івано-Франківської ОДА, голова РДА та заступник міського голови подарували для нової святині ікони.

Архієрей похвалив добру справу жертводавців і відзначив їх пам’ятними грамотами.

Джерело: Прес-служба єпархії


З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського

2012-01-16 14:19:32

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього 14 січня владика Миколай (Сімкайло) відвідав з пастирським візитом парохію Успіння Пресвятої Богородиці с.Середній Березів.
Митрополит Володимир Війтишин відвідав Тлумач

2012-01-16 10:45:38

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього 9 січня Митрополит Івано-Франківський Архієпископ Володимир Війтишин відправив Архієрейську Службу Божу у храмі Пресвятої Трійці м.Тлумача.
У Львові обговорили проблеми людей, котрі потрапили за ґрати

2012-01-14 11:28:23

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього З 9 по 13 січня у приміщенні Львівської духовної семінарії УГКЦ відбулася конференція Європейської філії Міжнародної католицької комісії душпастирства в тюрмах.
У соборі Архістратига Михаїла м.Коломиї молилися з Архієреєм

2012-01-10 17:51:02

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього На празник Святого первомученика архідиякона Стефана владика Миколай молився разом із вірними собору Святого Архистратига Михаїла м.Коломиї.
На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями

2012-01-10 17:00:23

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього На другий день Різдвяних свят, Святої Родини, владика Миколай молився з вірянами Буковини. Єпарх очолив Святу Літургію…
З колядою до управління Коломийсько-Чернівецької єпархії (фоторепортаж)

2012-01-10 16:15:01

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього Хорові колективи, дитячі вертепи прибували до єпархіального управління, щоб колядою прославити Новонародженого Ісуса…
На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству

2012-01-10 15:45:48

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього У день Різдва Хистового єпископ Миколай (Сімкайло) молився Святочну Божественну Літургію у Катедральному Соборі Преображення Христового…
На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео)

2012-01-10 13:10:30

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього 6 січня Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло) разом із священиками здійснив освячення церковних дзвонів на території виправної колонії №41.
Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

2012-01-06 09:00:05

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього 4 січня відбулися дияконські свячення Миколи Прохаски, які здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).
Владика Миколай, 1 січня: Бажаю кожному християнинові збагатитися чеснотами

2012-01-02 14:22:11

У Коломиї освятили особливу каплицю Святого Богоявлення Господнього 1 січня владика Миколай (Сімкало) відправив Божественну Літургію, у якій просив благословення для вірян єпархії.

Косівщина - Різне та цікаве

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1