Середа, 24 липня, 2024

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству

У день Різдва Хистового єпископ Коломийсько-Чернівецький Миколай (Сімкайло) молився Святочну Божественну Літургію у Катедральному Соборі Преображення Христового м.Коломиї в наміренні всієї єпархіальної пастви.

Єпарх у спільному Різдвяному посланні з Митрополитом Івано-Франківським наголосив: «Сьогодні Христос приходить і до кожного з нас, Він приходить тихо, спокійно, знову і знову, з року в рік, покладаючись до Вифлеємських ясел. Приходить до нас, як до своїх, до тих, які носять ім’я – християнина… Прийняти Його означає любити Його, а любити – означає слухати слово Боже і виконувати його».

Опісля єпископ із священиками здійснив обряд мирування присутніх. Ще віряни оглядали живий вертеп, що вміщує в собі близько двох десятків звірят і вже традиційно на Різдвяні свята споруджується біля катедрального собору. Особливе захоплення різдвяна шопка справляє на дітей.

День Різдва Христового продовжився колядками та вертепами, які виконували та представляли вірні єпархії.

Автор: о. В.Перцович, прес-секретар єпархії


З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського

2012-01-16 14:19:32

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству 14 січня владика Миколай (Сімкайло) відвідав з пастирським візитом парохію Успіння Пресвятої Богородиці с.Середній Березів.
Митрополит Володимир Війтишин відвідав Тлумач

2012-01-16 10:45:38

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству 9 січня Митрополит Івано-Франківський Архієпископ Володимир Війтишин відправив Архієрейську Службу Божу у храмі Пресвятої Трійці м.Тлумача.
У Львові обговорили проблеми людей, котрі потрапили за ґрати

2012-01-14 11:28:23

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству З 9 по 13 січня у приміщенні Львівської духовної семінарії УГКЦ відбулася конференція Європейської філії Міжнародної католицької комісії душпастирства в тюрмах.
У соборі Архістратига Михаїла м.Коломиї молилися з Архієреєм

2012-01-10 17:51:02

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству На празник Святого первомученика архідиякона Стефана владика Миколай молився разом із вірними собору Святого Архистратига Михаїла м.Коломиї.
На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями

2012-01-10 17:00:23

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству На другий день Різдвяних свят, Святої Родини, владика Миколай молився з вірянами Буковини. Єпарх очолив Святу Літургію…
З колядою до управління Коломийсько-Чернівецької єпархії (фоторепортаж)

2012-01-10 16:15:01

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству Хорові колективи, дитячі вертепи прибували до єпархіального управління, щоб колядою прославити Новонародженого Ісуса…
На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству

2012-01-10 15:45:48

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству У день Різдва Хистового єпископ Миколай (Сімкайло) молився Святочну Божественну Літургію у Катедральному Соборі Преображення Христового…
На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео)

2012-01-10 13:10:30

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству 6 січня Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло) разом із священиками здійснив освячення церковних дзвонів на території виправної колонії №41.
Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

2012-01-06 09:00:05

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству 4 січня відбулися дияконські свячення Миколи Прохаски, які здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).
Владика Миколай, 1 січня: Бажаю кожному християнинові збагатитися чеснотами

2012-01-02 14:22:11

На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству 1 січня владика Миколай (Сімкало) відправив Божественну Літургію, у якій просив благословення для вірян єпархії.

Косівщина - Різне та цікаве

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1