Середа, 24 липня, 2024

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями

На другий день Різдвяних свят, Святої Родини, владика Миколай молився з вірянами Буковини. Єпарх очолив Святу Літургію у Співкатедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці м.Чернівців.

У своєму зверненні до присутніх єпископ Миколай закликав до збереження християнських традицій святкування Різдва Христового. Особливий наголос Архієрей зробив на значенні та глибокому змісті українських колядок. «Українська коляда єднає наші родини у прославі новонародженого Дитятка-Ісуса. Зміст коляди торкається душі дітей, дорослих і старших, не залишає байдужим нікого», – сказав єпарх. Ще владика закликав мирян ставати помічниками священнослужителів та бути апостолами добра.

Опісля владика освятив підготоване у храмі місце для чудотворної ікони Матері Божої «Надія Безнадійних». Це дасть змогу всім охочим вірянам безперешкодного доступу до чудотворного образу.

Єпископ Миколай привітав всіх буковинців із Різдвяними святами, а молодіжне товариство студентів-католиків «Обнова» вітало Архієрея колядками і вінчуваннями. Вікарій Буковинський о. мітрат Валерій Сиротюк подарував Архієреєві особливу ікону Матері Божої Вифлиємської. ЇЇ особливість є в тому, що це єдина ікона, де Пресвята Богородиця посміхається.

Святочну Відправу Архієреєві співслужили: о. мітрат Валерій Сиротюк, настоятель храму, о. Дмитро Винник, о. Ігор Дрогомирецький та о. Володимир Білослудцев.


З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського

2012-01-16 14:19:32

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями 14 січня владика Миколай (Сімкайло) відвідав з пастирським візитом парохію Успіння Пресвятої Богородиці с.Середній Березів.
Митрополит Володимир Війтишин відвідав Тлумач

2012-01-16 10:45:38

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями 9 січня Митрополит Івано-Франківський Архієпископ Володимир Війтишин відправив Архієрейську Службу Божу у храмі Пресвятої Трійці м.Тлумача.
У Львові обговорили проблеми людей, котрі потрапили за ґрати

2012-01-14 11:28:23

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями З 9 по 13 січня у приміщенні Львівської духовної семінарії УГКЦ відбулася конференція Європейської філії Міжнародної католицької комісії душпастирства в тюрмах.
У соборі Архістратига Михаїла м.Коломиї молилися з Архієреєм

2012-01-10 17:51:02

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями На празник Святого первомученика архідиякона Стефана владика Миколай молився разом із вірними собору Святого Архистратига Михаїла м.Коломиї.
На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями

2012-01-10 17:00:23

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями На другий день Різдвяних свят, Святої Родини, владика Миколай молився з вірянами Буковини. Єпарх очолив Святу Літургію…
З колядою до управління Коломийсько-Чернівецької єпархії (фоторепортаж)

2012-01-10 16:15:01

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями Хорові колективи, дитячі вертепи прибували до єпархіального управління, щоб колядою прославити Новонародженого Ісуса…
На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству

2012-01-10 15:45:48

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями У день Різдва Хистового єпископ Миколай (Сімкайло) молився Святочну Божественну Літургію у Катедральному Соборі Преображення Христового…
На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео)

2012-01-10 13:10:30

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями 6 січня Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло) разом із священиками здійснив освячення церковних дзвонів на території виправної колонії №41.
Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

2012-01-06 09:00:05

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями 4 січня відбулися дияконські свячення Миколи Прохаски, які здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).
Владика Миколай, 1 січня: Бажаю кожному християнинові збагатитися чеснотами

2012-01-02 14:22:11

На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями 1 січня владика Миколай (Сімкало) відправив Божественну Літургію, у якій просив благословення для вірян єпархії.

Косівщина - Різне та цікаве

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1