Середа, 24 липня, 2024

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор!

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! За рішенням Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви відбудеться акція «Колядуймо на собор!», згідно з якою традиційні різдвяні пожертви колядникам належатимуть Патріаршому соборові в Києві, – вказує у своєму зверненні Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

«Жертвуючи на цю історичну будівлю, ви відкриваєте своє серце новонародженому Спасителю, який стукає сьогодні до дверей вашого християнського сумління. Наслідуймо тих мудреців зі Сходу, котрі пройшли довгий шлях до Ісуса, щоб принести Йому свої дари», – наголошує Предстоятель.

Зведення головної святині УГКЦ, «що єднатиме людей з усього світу в один народ Божий на Київських горах», наближається до завершення.

Предстоятель складає подяку вірним усього світу, що долучилися до зведення собору і відзначає: «Цей внесок у розбудову святині в столиці України є жертвою на вічність».

У зверненні висловлене сподівання, що завдяки такій загальноцерковній збірці, вдасться завершити будівництво всенародного храму.

Блаженніший Святослав також вказує на розвиток УГКЦ від періоду переслідувань у підпіллі до наших днів: відбудова у селах і містах знищених храмів; відродження і розвиток церковних структур; повернення осідку Предстоятеля УГКЦ до Києва; перша за 400 років інтронізація Глави УГКЦ у колисці християнського сходу; проголошення  трьох нових митрополій УГКЦ. Такий процес розвитку, за словами Блаженнішого, є ознакою видимої благодаті Господа над Церквою.

«З усього серця вітаю вас із Різдвом Христовим та Новим роком і уділяю вам своє батьківське благословення», - завершує Блаженніший Святослав.


У соборі Архістратига Михаїла м.Коломиї молилися з Архієреєм

2012-01-10 17:51:02

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! На празник Святого первомученика архідиякона Стефана владика Миколай молився разом із вірними собору Святого Архистратига Михаїла м.Коломиї.
На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями

2012-01-10 17:00:23

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! На другий день Різдвяних свят, Святої Родини, владика Миколай молився з вірянами Буковини. Єпарх очолив Святу Літургію…
З колядою до управління Коломийсько-Чернівецької єпархії (фоторепортаж)

2012-01-10 16:15:01

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! Хорові колективи, дитячі вертепи прибували до єпархіального управління, щоб колядою прославити Новонародженого Ісуса…
На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству

2012-01-10 15:45:48

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! У день Різдва Хистового єпископ Миколай (Сімкайло) молився Святочну Божественну Літургію у Катедральному Соборі Преображення Христового…
На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео)

2012-01-10 13:10:30

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! 6 січня Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло) разом із священиками здійснив освячення церковних дзвонів на території виправної колонії №41.
Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

2012-01-06 09:00:05

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! 4 січня відбулися дияконські свячення Миколи Прохаски, які здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).
Владика Миколай, 1 січня: Бажаю кожному християнинові збагатитися чеснотами

2012-01-02 14:22:11

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! 1 січня владика Миколай (Сімкало) відправив Божественну Літургію, у якій просив благословення для вірян єпархії.
Владика Миколай молився подячну Літургію за прожитий рік

2012-01-02 10:16:32

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! 31 грудня владика Миколай (Сімкайло) у катедральному соборі Преображення Христового очолив Божественну Літургію, через яку подякував Господеві за прожитий 2011 рік.
В УГКЦ проведуть акцію "Колядуймо на Собор!"

2011-12-30 14:40:02

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! За рішенням Синоду єпископів УГКЦ відбудеться акція «Колядуймо на собор!», згідно з якою традиційні різдвяні пожертви колядникам належатимуть Патріаршому соборові в Києві…
Молодь Коломийсько-Чернівецької єпархії бере участь зустрічі Тезе

2011-12-28 12:35:04

В УГКЦ проведуть акцію Колядуймо на Собор! Сьогодні у Берліні розпочинається Європейська Зустріч Молоді, у якій візьме участь близько 30 тисяч чоловік – повідомляє католицький часопис Credo.

Косівщина - Різне та цікаве

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1