Середа, 24 липня, 2024

Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

2012-01-06 09:00:05

4 січня у єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці відбулися дияконські свячення Миколи Прохаски, які здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).

На початку владика Миколай розповів присутнім про кандидата до свячень: “Сьогодні будемо поставляти у піддияконський та дияконський чин брата Миколу, що закінчив студії в Івано-Франківській теологічній академії та продовжив навчання у академії Алфонсіана м. Рим, впродовж 2009-2011 років, де здобув науковий ступінь – ліцензіат морального богослов’я”.

У часі Божественної Літургії піддиякон Микола отримав із святительських рук владики Миколая дияконські свячення. Опісля єпископ звернувся до новопоставленого диякона: “Сьогодні ти став на дорогу служіння Христові і Його Церкві. Святий архідиякон Степан є прикладом дияконського служіння, бо він показав яким воно повинно бути: вірним і мужнім, повним віри та любові до Господа. Не бійся труднощів, але в усьому покладайся на Христа, який є Спасителем усіх”.

Святу Літургію з Архієреєм співслужили: о. мітрат Петро Чиборак, о. Руслан Озарко та інші священики. Нововисвячений диякон Микола висловив слова вдячності єпископові та пообіцяв гідно виконувати покладене на нього служіння для добра Христової Церкви. Ще диякон подякував присутнім священикам та родині.

Диякон Микола Прохаска за благословенням Преосвященного Миколая направлений на дияконську практику до парохії смт.Заболотів.

Джерело: Прес-служба єпархії

126

Косівщина - Різне та цікаве

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1