Середа, 24 липня, 2024

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео)

6 січня Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколай (Сімкайло) разом із священиками здійснив освячення церковних дзвонів на території виправної колонії №41 у с.Товмачик.

Дзвіницю будували самі засуджені, а дзвони були привезені з України та Польщі. На цю подію чекали впродовж десяти років. До цього часу на Службу Божу засуджених скликали через гучномовець, а тепер скликатимуть дзвони – Іов, Степан і Василій, саме під такими іменами освячені дзвони. Кошти на дзвони збирали у доброчинців.

Владика Миколай освятив два дзвони: «Степан», привезений із Польщі та «Василій», вилитий у Дніпропетровську. Дзвін «Іов», вилитий у Києво-Печерській лаврі, вже попередньо був освячений. Всі три дзвони виготовляли за стародавніми технологіями.

Владика Миколай побажав в’язням відчути велику радість із народження Спасителя Ісуса Христа: «Христова благовість долає всі перешкоди, її ціллю є переміна людини для спасіння і вічної радості», - сказав єпарх.

Єпископ разом із протосинкелом єпархії о. мітратом Василем Мельничуком, капеланом колонії о. Олексою Куйбідою та секретарем єпарха о. Володимиром Білослудцевим, поблагословили засудженим їжу на Святвечір. Усі разом колядували.


У соборі Архістратига Михаїла м.Коломиї молилися з Архієреєм

2012-01-10 17:51:02

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео) На празник Святого первомученика архідиякона Стефана владика Миколай молився разом із вірними собору Святого Архистратига Михаїла м.Коломиї.
На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями

2012-01-10 17:00:23

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео) На другий день Різдвяних свят, Святої Родини, владика Миколай молився з вірянами Буковини. Єпарх очолив Святу Літургію…
З колядою до управління Коломийсько-Чернівецької єпархії (фоторепортаж)

2012-01-10 16:15:01

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео) Хорові колективи, дитячі вертепи прибували до єпархіального управління, щоб колядою прославити Новонародженого Ісуса…
На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству

2012-01-10 15:45:48

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео) У день Різдва Хистового єпископ Миколай (Сімкайло) молився Святочну Божественну Літургію у Катедральному Соборі Преображення Христового…
На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео)

2012-01-10 13:10:30

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео) 6 січня Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло) разом із священиками здійснив освячення церковних дзвонів на території виправної колонії №41.
Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

2012-01-06 09:00:05

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео) 4 січня відбулися дияконські свячення Миколи Прохаски, які здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).
Владика Миколай, 1 січня: Бажаю кожному християнинові збагатитися чеснотами

2012-01-02 14:22:11

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео) 1 січня владика Миколай (Сімкало) відправив Божественну Літургію, у якій просив благословення для вірян єпархії.
Владика Миколай молився подячну Літургію за прожитий рік

2012-01-02 10:16:32

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео) 31 грудня владика Миколай (Сімкайло) у катедральному соборі Преображення Христового очолив Божественну Літургію, через яку подякував Господеві за прожитий 2011 рік.
В УГКЦ проведуть акцію "Колядуймо на Собор!"

2011-12-30 14:40:02

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео) За рішенням Синоду єпископів УГКЦ відбудеться акція «Колядуймо на собор!», згідно з якою традиційні різдвяні пожертви колядникам належатимуть Патріаршому соборові в Києві…
Молодь Коломийсько-Чернівецької єпархії бере участь зустрічі Тезе

2011-12-28 12:35:04

На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео) Сьогодні у Берліні розпочинається Європейська Зустріч Молоді, у якій візьме участь близько 30 тисяч чоловік – повідомляє католицький часопис Credo.

Косівщина - Різне та цікаве

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1