П'ятниця, 21 червня, 2024

Косівська районна газета "Гуцульський край"

Косівська районна газета "Гуцульський край" - єдиний поважний друкований орган Косівського району.

Газета виходить з 1990 року накладом 5000 - 7000 примірників і поширюється районом в основному через доставку підписникам Укрпоштою.

Гуцульський край видається українською мовою і виходить на восьми сторінках один раз на тиждень, має підписний індекс 61386.

З весни 2013 року редакція газети розширила свою присутність в інтернет-середовищі офіційними сторінками в соціальних медіа:

 • в мережі Facebook - https://www.facebook.com/gk.kosiv.org
 • в мережі Twitter - https://twitter.com/gk_kosiv
 • в блогах LiveJournal - http://guzul-kraj.livejournal.com/ 

Так проведена робота суттєво збільшила кількість он-лайн читачів газети, які вдячні за можливість читати рідну газету на площах улюблених соціальних платформ.

Але робота продовжується - так з появою нового й перспективного україномовного адресного простору газета Гуцульський край стала першою газетою в Івано-Франківській області інтернет-версія якої працює за кириличними, повністю україномовними адресами:

Колектив порталу Косівщини вітає редакцію "Гуцульського краю" та бажає нових досягнень в просторах сучасного інтернет-простору!

Косівщина - Косів, Косівщина, Гуцульщина

Косівські новини

 • Данина пам’яті +

  Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
 • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

  Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
 • Відзначили професійне свято +

  Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
 • 1