Четвер, 29 лютого, 2024

Кубок пам'яті Миколи Шкрібляка

Третій рік поспіль перехідний кубок пам'яті Миколи Шкрібляка залишається у Косові, на його рідній землі.

Цього року у приміщенні районного Центру дитячої творчості (директор Мирослав Соколюк) за сприяння сектору сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбулася відкрита першість м. Косова зі швидких шахів (рапіду) серед дітей і молоді.

Відкрив турнір і розповів про життєвий шлях нашого земляка Миколи Шкрібляка начальник сектору сім'ї, молоді та спорту РДА Михайло Мельничук. Він передав 4 комплекти медалей, призи наймолодшому учаснику та грамоти для переможців.

У турнірі взяли участь 32 шахісти зі Снятинщини, Коломиї, Косова та сіл Брустурів, Вербовця, Пістиня, Старого Косова, Смодної і Яворова.

У загальному заліку і кращою серед дівчат стала Вікторія Кушнірчук, Тетяна Кіщук була другою, а третє місце посіла Вероніка Рибенчук з с. Яворова. Друге й третє місця у косівчан Святослава Сусака та Ростислава Ватаманюка. У молодих людей віком до 35 років перше і третє місця посіли косівчани Володимир Косович і Назарій Кидановський.

В. ХЛОПКОВ,
керівник РШШК «Етюд».


Лазерная рулетка является на данное время достаточно точными ручными лазерным дальномером, который применяется для различных измерений и вычисляет расстояние от 5 см до нескольких метров. Результат показывается на экране и сопровождается звуковым сигналом.
С помощью такого дальномера точные измерения производятся в считанные секунды без посторонней помощи. Необходимо нажать всего лишь на несколько кнопок, поэтому и не удивительно, что этот инструмент стал незаменимым помощником у отделочников и строителей.

Лазерный дальномер может измерять высоту и длину, вычислять объем и площадь, что очень удобно.

Инструмент легок - весит всего несколько граммов, небольшой - примером с мобильный телефон. Упакован в удобный фирменный чехол. К дальномеру прилагается целевая панель, батарейки, а также очки для работы с лазерным лучом на улице. Вы можете купить лазерная рулетка интернет магазин.

Лазерные рулетки бывают бытовыми и профессиональными. Их выбор сейчас достаточно велик, поэтому сможет удовлетворить потребности любого потребителя. Главное - определиться с заданиями, которые должен выполнять это прибор и сферой его применения.


 

Читайте також:

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1