Четвер, 29 лютого, 2024

Вшанували Степана Бандеру

Традиційно, на Степана, у Середньому Березові відбуваються урочистості з нагоди відзначення річниці від дня народження Героя України Степана Бандери.

Цього разу дванадцятий рік біля погруддя нашого національного героя було надзвичайно людно. Крім корінних жителів, до села приїхали члени Косівського Братства ОУН-УПА, районної та міської організацій Народного Руху України, «Свободи», депутати районної та міської рад, представники влади.

 

Вшанування пам'яті Степана Бандери з нагоди відзначення 104-ої річниці від дня народження почалося із вступного слова про великого сина України сільського голови Василя Крушняка та голови Косівської станиці Братства ОУН-УПА Петра Підлетейчука.

Отець-декан Роман Шкабрій відправив панахиду і виголосив патріотичну промову.

Урочистості продовжили у приміщенні школи.

Усім сподобався чудовий виступ маленьких дошкільнят дитячого садочка з мелодійною назвою «Березунчик», який очолює талановитий і досвідчений керівник Ярослава Крушняк. Нещодавно цей дитячий заклад святкував своє десятиріччя.

Прекрасний концерт підготувала також талановитий педагог з великим стажем роботи Марія Геник, а також директор Будинку культури Василь Томич і відома всім нашим краянам вчитель, композитор Анничка Гнатищак.

Зачарував спів талановитої Христини Шемрай, чоловічого дуету Василя Томича і Василя Симчича, а також вірші про Бандеру у виконанні Андрійка Томича.

Перед присутніми у залі виступили заступник голови Косівської районної ради Дмитро Бойчук, голова районної організації партії «Свобода» Роман Матейчук, а також житель Середнього Березова, член Косівського Братства ОУН-УПА Мирослав Томич.

Всі присутні у залі дружно колядували, прославляючи Ісуса Христа, рідну Україну та її вірного і славного сина Степана Бандеру.

Лідія БЕЗПАЛОВА.


Читайте також:

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1