Четвер, 29 лютого, 2024

Благодійна організація «Мій край» реалізувала проектів на понад 9 млн грн

Новини та події | 2012-02-25 10:00:17

Благодійна організація «Мій край» реалізувала проектів на понад 9 млн грн Понад 9,5 мільйонів гривень було акумульовано і вкладено в благочинні проекти активістами і волонтерами благодійної організації «Мій край» за рік, що минув від початку діяльності структури.

Таку статистику було озвучено на загальних зборах організації, які відбулись сьогодні в місті Івано-Франківську під головуванням її засновника – Василя Матійчика.

Як стверджує голова правління організації Андрій Матійчик, за рік діяльності БО «Мій край» було реалізовано понад 30 благодійних проектів в різних сферах життєдіяльності суспільства, таких, як: дошкільна і позашкільна освіта, спорт, культура, розвиток громад. При цьому найбільше благодійних коштів протягом року вдалося закумулювати на потреби проектів, спрямованих на розвиток культури – 4 255 тисяч гривень, спорту – понад 2 мільйона гривень, а також підтримку дитячих садків та шкіл – 1 095 тисяч гривень.

Серед найцікавіших проектів, реалізованих організацією, Андрій Васильович називає такі, як довгостроковий проект «Благодійна листівка», реконструкція Городенківського палацу культури та Городенківського міського стадіону, започаткування волонтерського руху на Городенківщині, передача великого полотнища Державного Прапора України військовослужбовцям 114-ї бригади тактичної авіації з нагоди чергової річниці створення Української повстанської армії, організація з тієї ж нагоди районного військово-патріотичного вишколу для учнів загальноосвітніх шкіл Городенківського району, підтримка жіночого клубу «Оберіг» та інші.

«Приємно відзначити, - зазначив під час зборів Василь Матійчик, - що ми про себе заявили, що наша діяльність знайшла розуміння у краян… Коли чую про суму 9 мільйонів гривень, одразу згадую: Івано-Франківська обласна рада торік витратила на підтримку місцевого самоврядування 4,5 мільйона гривень. Ми ж змогли зібрати і витрати на допомогу людям вдвічі більше. Гадаю, це вагомий показник».

При цьому, як стверджує пан Матійчик, лишень 3 % закумульованих коштів пішли на адміністративні витрати, зокрема оплату праці членів БО «Мій край». Решту коштів було витрачено на благодійність, а отже ефективність діяльності організації є дуже високою.

Учасники зборів також визначили основні благодійні заходи, які реалізовуватимуть протягом 2012 року. Серед них: заходи з підготовки дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей до вступу у вищі навчальні заклади; благодійні майстеркласи з виготовлення великодніх прикрас та благодійний ярмарок в рамках акції «Світло Великодня»; продовження акції «Благодійна листівка»; благодійний аукціон «З добром у серці»; серія цікавих зустрічей та екскурсійних поїздок для дітей-сиріт та дітей; дитячий конкурс краси «Маленька красуня»; заходи арт-терапії тощо.

Автор: Сергій БІЛИЙ

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1