Понеділок, 25 вересня, 2023

Міністерство культури України й надалі підтримуватиме мистецьку Івано-Франківщину

Новини та події | 2012-02-09 11:00:42

Міністерство культури України й надалі підтримуватиме мистецьку Івано-Франківщину Колегія управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації, що відбулася 7 лютого, підбила підсумки роботи за 2011 рік та спланувала культурно-мистецьку діяльність в краї на рік поточний.

У роботі підсумкової колегії взяли участь перший заступник Міністра культури України Юрій Богуцький, голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк та голова обласної ради Олександр Сич.

«Оскільки Президент оголосив Рік культури в Україні, я беру під свій контроль концерти - обміни художньої самодіяльності по всій області у кожні вихідні», - наголосив Михайло Вишиванюк.

Керівники області вручили медаль “За заслуги перед Прикарпаттям” директору Коломийського музею Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського Ярославі Ткачук та спільні грамоти головам сіл-переможців конкурсу на кращий заклад культури (а це - Вікно Городенківського району, Турка Коломийського і Обертин Тлумацького).

2011 рік для культури Прикарпаття був позитивним, це рік динаміки,” - узагальнив начальник обласного управління культури ОДА Володимир Федорак. Відкрито 7 закладів культури, 2 мистецькі школи, оновлено 4 музеї, проведено 20 фестивалів, прийнято 2 обласні програми на 2011-2015 роки: “Теплий заклад культури” та “Культура Івано-Франківщини”.

Серед цьогорічних завдань: ліквідація неповних ставок (зараз, на жаль, на неповну ставку працює 8% працівників культури, 3 роки тому було удвічі більше). 28 клубних закладів потребують капітального ремонту, 30 - недобудованих.

Перший заступник Міністра культури України Юрій Богуцький високо оцінив «прогрес у розвитку культури на мистецькій Івано-Франківщині» та пообіцяв і надалі міністерську підтримку.

Джерело: Прес-служба голови Івано-Франківської ОДА

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1