Четвер, 29 лютого, 2024

Відбулися змагання з гирьового спорту на першість 13-го армійського корпусу

Відбулися змагання з гирьового спорту на першість 13-го армійського корпусу

Новини та події | 2012-01-27 09:00:28

26 січня, у Львові, на базі 80-го окремого аеромобільного полку відбулися змагання з гирьового спорту на першість 13-го армійського корпусу Сухопутних військ. В них взяли участь 10 команд військових частин шести областей Західної України.

Як повідомив господар змагань – начальник фізичної підготовки та спорту аеромобільного полку капітан Василь Дзяма загалом прибуло 69-ть спортсменів-військовослужбовців різних вагових категорій.

– Перш ніж приїхати до Львова спортсмени змагалися у своїх військових частинах, гарнізонах за право представляти їх на першості корпусу. Відразу видно, що на місцях відбір проводився ретельний, тож учасники демонстрували хорошу спортивну майстерність, – зазначив офіцер.

Загалом гирьовики вправлялися у підніманні гир на максимальну кількість разів у поштовху та гирі у ривку за визначений проміжок часу.

Підводячи підсумок змагань почесний гість Заслужений майстер спорту, голова Львівського обласного осередку Федерації гирьового спорту України капітан Володимир Андрейчук подякував присутнім за високі результати, що були продемонстровані впродовж змагань, а також висловив переконання в тому, що найголовніші перемоги у кожного з них ще попереду.

– Маю надію, що після повернення до своїх підрозділів ви надалі розвиватиме особисту майстерність та популяризуватимете гирьовий спорт в армійських колективах, тим більше, що цей рік керівництвом оборонного відомства визначено Роком фізичної підготовки і спорту, – зазначив капітан Володимир Андрейчук.

У загальнокомандному заліку першості 13-го армійського корпусу Сухопутних військ перше місце посіла команда 80-го окремого аеромобільного полку зі Львова, друге – команда 24 окремої механізованої бригади, з Яворова, а третє – 15 реактивного артилерійського полку з Дрогобича.

В особистому заліку у ваговій категорії до 60 кг перемогу святкував майстер спорту міжнародного класу старший лейтенант Руслан Какура, у ваговій категорії до 65 кг – старший прапорщик Михайло Візічканич, у ваговій категорії до 80 кг – кандидат в майстри спорту старший солдат строкової служби Віталій Чорняк, у категорії понад 90 кг – майстер спорту капітан Ігор Романів.

За результатами цих змагань з кращих військовослужбовців буде сформовано збірну команду 13-го армійського корпусу, яка незабаром розпочне підготовку до участі у першості Збройних Сил України з гирьового спорту на спортивній базі 80-го окремого аеромобільного полку.

Автор: Підполковник Віталій ІВАНОВ

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1