П'ятниця, 21 червня, 2024

Відбулося третє пленарне засідання 12 сесії Івано-Франківської облради

Новини та події | 2012-01-17 17:00:42

Відбулося третє пленарне засідання 12 сесії Івано-Франківської облради Відбулося третє пленарне засідання 12 сесії Івано-Франківської обласної ради.

Депутати затвердили перелік природоохоронних заходів на цей рік, на які з обласного бюджету передбачено понад 12 мільйонів гривень; регіональну цільову програму містобудівного кадастру області на 2012-16 роки. На її реалізацію з обласного і місцевих бюджетів буде скеровано майже 9 мільйонів гривень.

Сесія також прийняла рішення про врегулювання роботи ринків у недільні та святкові дні, призначила директором Яворівського центру народного мистецтва “Гуцульська ґражда” Косівського району Василя Лосюка, розглянула ряд майнових питань.

Депутати також направили звернення до керівництва держави щодо недопустимості денаціоналізації газотранспортної системи України.

Одне з головних питань порядку денного — внесення змін до обласного бюджету на 2012 рік. Доповідач, начальник головного фінансового управління ОДА Галина Карп, зокрема, сказала:

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1