Вівторок, 25 червня, 2024

Розкрити жорстоке вбивство двох жінок допомогли службові собаки

На розкриття резонансного вбивства двох молодих жінок на Прикарпатті було мобілізовано всю обласну міліцію. Про це на сьогоднішньому брифінгу повідомив івано-франківським журналістам керівник обласного УМВС генерал-майор Василь Варцаба. Він розповів усі подробиці цієї справи, пише Фirtka.

Нагадаємо, повідомлення про те, що працівниками підприємства «Івано-Франківськсміттєзвалище» на території звалища поблизу села Рибне у побутових відходах виявлено труп жінки з тілесними ушкодженнями надійшло в чергову частину Тисменицького райвідділу міліції 4 січня. В ході ретельного огляду місця події працівники міліції виявили під побутовими відходами ще один труп жінки теж з різаними ранами на тілі. Другий труп був поміщений у сумку.

Спочатку правоохоронці не змогли встановити особи постраждалих, тому було створено кілька оперативних груп які відпрацьовували декілька версій. В ході роботи, встановили, що тіла вбитих жінок привезла машина, яка перевозить сміття. Тому перед правоохоронцями постало завдання знайти контейнерний майданчик, в який вбивця викинув тіла жінок.

Як визнав Василь Варцаба, дуже допомогли у розкритті злочину кінологи. Міліцейські собаки вивели на контейнери зі сміттям, в яких було знайдено сліди крові і волосся жертв. Потім ті ж самі собаки привели правоохоронців до місця проживання вбитих. В самій квартирі жінок було виявлено сліди крові на підлозі та на ножі. Що прикметно, зловмисник намагався змити сліди крові в квартирі вбитих жінок, але йому це не до кінця вдалося.

В ході опитування, в якому було задіяно близько 300 працівників міліції, було встановлено підозрюваного, жителя Івано-Франківська, якого через деякий час затримали. Спочатку чоловік не визнавав своєї вини, але під тиском доказів здався. Правоохоронці знайшли сліди крові вбитих жінок на взутті підозрюваного та на велосипеді, на якому він перевозив тіла на смітних. Також отримано відбитки підошви взуття чоловіка, які співпадають з відбитками в квартирі потерпілих і знайдено декілька відбитків пальців. Злочин було розкрито впродовж доби.

За словами очільника прикарпатським правоохоронців Василя Варцаби, вбиті жінки 1983-го та 1986-го року народження проживали разом в Івано-Франківську. Одного дня вони позичили у свого майбутнього вбивці 200 доларів США. Коли чоловік заглянув до боржниць по гроші, між ними виникла сварка в ході якої і було скоєно злочин.

Як стало відомо правоохоронцям, скоїв злочин раніше судимий за два вбивства чоловік 1967-го року народження. Тоді йому присудили 14 років позбавлення волі, але відпустили достроково. Перед цим чоловік служив в Афганістані, а в 90-х працював у спецпідрозділі «Беркут». Після виходу на волю, займався собаківництвом.

Як припускає Василь Варцаба, вбивця може бути позбавленим волі пожиттєво, адже пом'якшувальних обставин немає. Все ж таки, останнє слово за судом.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1