Понеділок, 02 жовтня, 2023

На сміттєзвалищі у Рибному знайдено тіла двох жінок

Сьогодні, 4 січня, у чергову частину Тисменицького райвідділу міліції надійшло повідомлення зі спецкомбінату «Івано-Франківськсміттєзвалище» про те, що працівники підприємства поблизу села Рибне у побутових відходах виявили тіло жінки.

Згодом у ході ретельного огляду місця події під побутовими відходами виявили ще один труп жінки. Обоє померлих мають різані рани на тілі. При огляді першого знайденого тіла судмедексперти констатували, що смерть жінки настала внаслідок різаної рани в ділянці шиї.

Як повідомив керівник «Івано-Франківськсміттєзвалища» Богдан Тимочко, наразі на території звалища працівники правоохоронних органів ведуть слідство. Відомо, що тіла жінок були викинуті у сміттєві контейнери в Івано-Франківську, та привезені на звалище сміттєвозами.

За словами керівника прес-служби обласної міліції Василя Гультайчука, встановлюються особи померлих та ведуться розшуки причетних до злочинів осіб. Детальнішої інформації слідство наразі не повідомляє.

На місці події були присутні начальник УМВС України в Івано-Франківській області Василь Варцаба, прокурор Івано-Франківської області Олександр Каліфіцький.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 п.1 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство двох і більше осіб). Наразі, правоохоронцями вживаються оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб загиблих та осіб, причетних до вчинення цих злочинів.

Джерело: «Репортер»

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1