Вівторок, 25 червня, 2024

Опозиція вимагає відставки Віктора Януковича

В Києві на Михайлівській площі відбувся кількатисячний мітинг опозиції, учасники якого вимагали відставки президента України Віктора Януковича.

На мітингу виступив лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк, народні депутати, члени партії Олеся Оробець, Руслан Князевич, Геннадій Москаль, члени «Фронту Змін» Лілія Гриневич та Віктор Єленський, Михайло Башкіров, Степан Кубів, Андрій Павелко, Віктор Єленський, партнери «Фронту Змін» по опозиції, члени БЮТ Олександр Турчинов та Володимир Яворівський.

Лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк, що ця акція спрямована «не проти особистостей, а проти принципів». «Наш ворог – це жадоба до влади, жадоба до грошей, це страх, це зневіра. І все це сконцентровано у цьому режимі», - заявив лідер «Фронту Змін».

Резолюцію мітингу зачитав член політради партії «Фронт Змін» Андрій Пишний.

У ній наголошується, що під час всеукраїнської акції «Україна проти Януковича» було зібрано понад один мільйон підписів українців.

Люди голосують проти президента Януковича, тому що влада на чолі з Януковичем вичерпала запас терпіння громадян. «Знущання над простими людьми під виглядом реформ, розтягування бюджету по власних кишенях і торгівля національними інтересами, брутальні порушення прав і свобод громадян і безкарність можновладців – цього далі терпіти не можна. Влада хоче залякати людей, але на багатьох це вже не діє. Афганці, чорнобильці, підприємці довели, що страх проходить», - йдеться в документі.

«У мужності – наша сила. Якщо ти не боїшся влади – влада боїться тебе», - підкреслюється в резолюції.

«Сьогодні ми говоримо: «Януковича у відставку». Ми вимагаємо дострокових виборів президента. Януковича – у відставку!» - заявили в резолюції учасники мітингу.

Після мітингу народні депутати, депутати обласних рад від «Фронту Змін» вирушили до адміністрації президента, щоб передати резолюцію мітингу «Україна проти Януковича». Представники АП проігнорували делегацію. Депутати від «Фронту Змін» залишили резолюцію на стенді перед сходами в адміністрацію президента.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1