Вівторок, 25 червня, 2024

Держгірпромнагляд стурбований станом безпеки під час експлуатації систем газопостачання на Прикарпатті

Держгірпромнагляд стурбований станом безпеки під час експлуатації систем газопостачання України й Івано-Франківської області, зокрема. Про це заявив Заступник Голови Держгірпромнагляду Степан Дунас під час наради, яку провів за дорученням губернатора області Перший заступник Голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Плавюк.

Лише упродовж останніх двох років в Івано-Франківській області сталося 3 вибухи на розподільчих газопроводах (6 червня 2010 року в Івано-Франківську, 13 грудня 2010 року в смт Рожнів та 5 березня 2011 року в м. Снятин).

«Наша мета привернути Вашу увагу як керівників до проблем безпечної експлуатації систем газопостачання області, – звернувся Степан Дунас до голів райдержадміністрацій, керівників спеціалізованих підприємств газового господарства, підприємств житлово-комунального господарства Івано-Франківської області, ПАТ “Івано-Франківськгаз" та ПАТ «Тисменицягаз»,  – Аналіз обставин та причин виникнення резонансних аварій, зокрема, в Дніпропетровську, Луганську, Ялті, Івано-Франківську, свідчить про бездіяльність газових служб і незадовільну роботу аварійно-диспетчерських служб».

Станом на 21 листопада 2011 року в Івано-Франківській області сталося 5 нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу у побуті, під час яких постраждало 14 осіб, з них 1 – загинуло.  

Заступник Голови Держгірпромнагляду запропонував налагодити чітку взаємодію між спеціалізованими підприємствами газового господарства, власниками будівель, споруд, власниками комунікацій щодо забезпечення передумов для своєчасного діагностування та виявлення джерел небезпеки, пов'язаних з витоками газу.

Перший заступник Голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Плавюк запевнив, що влада з розумінням ставиться до проблеми використання газу в побуті і подальша робота буде спрямована на вирішення цієї проблеми.

Під час робочого візиту до Івано-Франківської області заступник Голови Держгірпромнагляду Степан Дунас зустрівся і з Головою обласної державної адміністрації Михайлом Вишиванюком. Під час зустрічі було узгоджено підписання Угоди про співпрацю. За попередньою домовленістю її буде укладено у лютому 2012 року під час спільного засідання Колегії Івано-Франківської облдержадміністрації і Держгірпромнагляду України.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1