Неділя, 24 вересня, 2023

«Попікся» на петардах

У Старих Кутах Косівського району податківці виявили підпільний цех, в якому місцевий мешканець налагодив виробництво елементів для піротехнічних виробів та мухоловок.

Свою діяльність підпільний підприємець проводив у власному недобудованому приміщенні.

Враховуючи те, що будь-яких документів на право проведення такої діяльності у громадянина не було податківці описали та вилучили готову продукцію, сировину, а також знаряддя виробництва на загальну суму понад 51,0 тис. грн.

В діях громадянина вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Матеріали перевірки направлено до суду в компетенції якого, окрім накладення штрафу, прийняти рішення про конфіскацію виготовленої продукції, сировини та знарядь виробництва.  

Податківці також проводять роботу щодо залучення громадянина до державної реєстрації підприємницької діяльності та подальшого легального ведення бізнесу.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1