Субота, 23 вересня, 2023

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації

Новини та події | 2011-10-25 16:40:20

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації 25 жовтня 2011 року в залі засідань Коломийської районної державної адміністрації відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю начальників відділів і управлінь, сільських, селищних голів. В роботі колегії взяла участь заступник начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Корюкіна Зеновія Миколаївна.

Розпочав засідання колегії райдержадміністрації Михайло Негрич з представлення новообраного Великоключівського сільського голови М’якущака Ярослава Юрійовича та начальника архівного відділу райдержадміністрації Галькович Уляни Валеріївни.

По першому питанню «Про дотримання санітарно-епідеміологічного режиму та здійснення профілактичних заходів щодо недопущення поширення грипу та гострих респіраторних захворювань в закладах освіти району» доповідав Мирослав Бодейчук - начальник відділу освіти райдержадміністрації, який зазначив, що в усіх закладах освіти введено посади шкільної медичної сестри, закуплено на 50 тисяч грн. медикаментів, проводиться влаштування і організація роботи медичних пунктів, зокрема забезпечення їх медичним обладнанням, бактерицидними лампами, засобами індивідуального захисту. Згідно щотижневого моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ, який проводиться Коломийською районною санітарно-епідеміологічною станцією, епідеміологічна ситуація у районі залишається благополучною. Спалахів чи групових випадків не зареєстровано, в тому числі і в організованих колективах.

Про виконання бюджету району та районного бюджету за 9 місяців 2011 року доповідали Оксана Попадюк – начальник фінансового управління райдержадміністрації та Світлана Лубоцька – начальник Коломийської ОДПІ, які доповіли, що бюджет району за 9 місяців 2011 року в цілому виконаний на 105,3 відсотка у порівнянні до уточненого плану на 9 місяців 2011 року. У порівнянні з відповідним періодом 2010 року надходження коштів до загального фонду бюджету району збільшилися на 1058,4 тис. грн. або на 5.8 відсотка.

Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2011 року доповідав Любомир Касіян – начальник управління економіки райдержадміністрації, який сказав, що протягом звітного періоду робота райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування спрямовувалась на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району. За 9 місяців 2011 року середній розмір пенсій в районі зріс із 904,11 рнг., на початок 2011 року, до 949,03 грн., станом на 01.10.2011 року, або на 4,9 відсотки. Виплата пенсій проведена у визначених законодавством термін. Середня чисельність населення району склала 100925 осіб, з них 12721 особа проживає в селищах міського типу та 88204 особи – в сільській місцевості. Середньомісячна номінальна заробітна плата робітників і службовців на великих і середніх підприємствах за звітній період склала 1623 грн., що перевищує рівень мінімальної заробітної плати та прожитковий мінімум для працездатної особи та на 8,4 відсотка більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. За 9 місяців 2011 року в районі створено 466 нових робочих місць. Намолочено зерна зернових та зернобобових культур – 54934 тонни з площі 15040 га, середня урожайність становить 34,5 центнера з гектара. Ведуться роботи по зміцненню матеріально-технічної бази закладів освіти, культури, медицини району.

Крім того, Любомир Касіян – начальник управління економіки райдержадміністрації доповідав про роботу ринків та організацію торгівлі на ринках. В районі діють 4 ринки: ринок ТОВ «Потенціал» в смт.Отинія, ринок в смт. Печеніжин, ринок в смт. Гвіздець, ринок ПП «Богатир» в с.Коршів. На даний час проводиться робота щодо приведення діяльності ринків у відповідність до діючих вимог.

Про стан виконавської дисципліни в роботі з контрольними документами за 9 місяців 2011 року доповідала Олеся Коваленко – завідувач сектором контролю апарату райдержадміністрації, яка сказала, що за 9 місяців 2011 року сектором контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 3130 документів, з них взято на контроль 927. Протягом звітного періоду на контролі перебувало 198 розпоряджень голови райдержадміністрації.

За результатами засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

Джерело: Прес-служба Коломийської РДА


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на четвер, 27 жовтня

2011-10-26 17:40:40

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації У четвер в Івано-Франківській області буде сонячна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Надвірній, Коломиї опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -2…+1 градусів…
Покинута коломийська котельня перетворилася на смітник

2011-10-26 17:15:32

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації Члени ОСББ «Одісей» на вулиці Хмельницького, 3 обурені тим, що поруч з їхніми оселями утворилося стихійне сміттєзвалище. В приміщення колишньої котельні громадяни звозять відходи…
У Коломию з'їхалися найкращі КВН-щики Західного регіону

2011-10-26 17:00:09

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації Третій відкритий турнір «Черес КВН» зібрав у писанковому місті команди з Теребовлі, Львова, Чернівців та міста Дубно, Рівненської області. Грали і господарі - комедійний дует «Дикі гуцули».
Карпатський ліс вкриватиме від негоди морпіхів

2011-10-26 16:40:29

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації Військовослужбовці першого Феодосійського батальйону морської піхоти отримали карпатський ліс, який піде на ремонт дахів казарм. До Криму було відправлено дерев’яні бруси та дошки.
У команді сміттєперевізників Івано-Франківська очікується заміна

2011-10-26 16:15:20

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації В Івано-Франківську незабаром зміняться перевізники з вивозу твердих побутових відходів. Про це повідомив вчора Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус.
Івано-Франківськ таки матиме власний центр сучасного мистецтва

2011-10-26 16:00:21

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації З початком тисячоліття про потребу такого закладу заговорили активніше. Однак проблема полягала у відсутності належного приміщення. Раніше — в Пасажі, потім тривалий час…
Земляні роботи в Івано-Франківську зупинять до весни

2011-10-26 15:40:56

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації Як повідомив керівник Муніципальної інспекції з благоустрою С.Кукула, виконком Івано-Франківської міськради прийняв рішення «Про впорядкування видачі ордерів на проведення земляних робіт».
Розпочався семінар "Вирішення екологічних проблем у малих містах"

2011-10-26 15:15:19

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації 25 жовтня розпочався трьох денний тематичний семінар «Вирішення екологічних проблем у малих містах» для посадових осіб місцевого самоврядування – міських, селищних голів, працівників виконкомів…
У Івано-Франківську презентували книгу про видатних українських науковців

2011-10-26 15:00:55

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації «Нехай не згасне світ науки» — назва нового видання про українських вчених, яке презентували у Івано-Франківську. Понад 150 нарисів, які свого часу стали матеріалом для радіопрограм…
Успішний початок прикарпатців на чемпіонаті світу з кікбоксингу

2011-10-26 14:15:29

Відбулось засідання колегії Коломийської райдержадміністрації У Македонії почався чемпіонат світу з кікбоксингу у версії WAKO. На престижні змагання у складі збірної команди України вирушили двоє наших краян — Катерина Соловей та Артем Белов.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1