Понеділок, 02 жовтня, 2023

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай

Новини та події | 2011-10-15 14:00:51

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай ПАТ «Прикарпаттяобленерго» дуже стурбоване тим, що в Україні щороку від електричного струму гине багато людей (упродовж цього року з цих причин вже загинуло 32 дорослих та шестеро дітей). У зв’язку з цим енергетики сьогодні вирушають до дітей, щоб розказати про основні правила поводження з електрикою.

Так, з 2006 року нашим товариством започатковано довгострокову програму корпоративного волонтерства у сфері популяризації дитячої електробезпеки «Наш суперагент». Масове залучення працівників компанії до проведення просвітніх заходів серед дітей дозволить збільшити масштаби зазначеної діяльності, поширити її на усі райони Івано-Франківської області, зробити її більш ефективною та результативною.

На теренах нашого району також розпочалась активна робота з популяризації електробезпеки. Головний інженер філії «Коломийський РЕМ» І. Фестрига провів екскурсію для учнів Отинійського ПЛЕТ на підстанції Отинія. Він розповів про роботу обладнання високовольтної підстанції небезпеки, які воно несе при невмілому користуванні, про необхідність дотримання умов техніки безпеки при знаходженні біля діючих електроустановок.

Волонтери — експерти з дитячої електробезпеки — проводили уроки з дітьми молодших класів П’ядицької, Малокам’янської, Джурківської, Матеєвецької, Семаківської шкіл. Керівник абонентського відділу Надія Витвицька та юрисконсульт Світлана Мицак розповіли дітям про наслідки невмілого користування електроенергією та основні правила безпечного користування електроприладами. У формі ігор закріплювались отримані дітьми знання з електробезпеки. На пам’ять від проведених уроків волонтери вручали учням календарики у формі пам’яток, розклади уроків із правилами електробезпеки, а також книжечки «Вольтик-суперагент» — про казкового героя із планети Енергія, який прибув на Землю, щоб навчити дітей правильно користуватись електричною енергією.

Такий проект є дуже позитивним. Уроки з дитячої електробезпеки будуть надалі проводитись у школах Коломийського району. Можливо, така робота волонтерів допоможе врятувати ще не одне життя.

Автор: В.БОЙЧУК

Джерело: Вільний голос”


Sinoptik: Погода в Івано-Франківської області на вівторок, 18 жовтня

2011-10-17 18:45:13

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай У вівторок в Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Коломиї, Надвірній протягом усього дня опадів не передбачається. На всій території області очікується сонячна погода.
В Івано-Франківську відбувся вечір сучасної жіночої поезії

2011-10-17 17:15:34

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай Свої твори представляли як молоді, так і досвідчені поетеси. Серед них Леона Вишневська, Мар’яна Рудейчук, Ольга Гоцюк, Галя Гайванюк та Марія Микицей. Такий тематичний захід видався досить цікавим…
На Коломийщині відбулася акція велосипедистів

2011-10-17 17:00:18

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай На Коломийщині відбулася акція спортсменів-велосипедистів, присвячена річниці створення УПА. Її організували активісти молодіжної організації “Пласт”, міська рада та районна державна адміністрація.
У Коломиї відбулася презентація навчального посібника "Композиція в дизайні"

2011-10-17 16:15:34

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай У Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського відбулася презентація навчального посібника “Композиція в дизайні”. Його автор Заслужений діяч мистецтв України…
У Етноклубі концерт етно-хоп гурту "Крапка"

2011-10-17 16:00:19

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай 18 жовтня о 20.00 в Етноклубі набутків запорізький гурт “Крапка” презентуватиме диск “Живий”. Гурт “Крапка” із Запоріжжя грає у не дуже розповсюдженому стилі етно-хоп.
Рятувальники Прикарпаття знову мірялися силами у спорті

2011-10-17 15:15:48

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай Рятувальники Прикарпаття знову мірялися силами у спорті. Цього разу в рамках обласної спартакіади підрозділи МНС грали у волейбол. Гостей приймали минулорічні переможці…
Онкохворі діти Калуша будуть лікуватися в Ізраїлі

2011-10-17 15:00:16

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай Менше ніж за рік діяльності громадська ініціатива, яка нині оформилася у проект «Подай дитині руку», змусила міську владу звернути увагу на онкозахворюваність дітей Калуша.
Переможницею проекту "Кактус" стала коломиянка Ірина Романюк

2011-10-17 14:15:43

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай Учениця спеціалізованої школи №1 була однією з найкращих в одній із програм молодіжного європейського парламенту. Завдяки цьому змогла втілити в життя власний проект.
Інваліди Івано-Франківська хочуть пандуса у драмтеатрі

2011-10-17 14:00:40

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай У суботу, 15 жовтня, в Івано-Франківську відбулися перші обласні відкриті спортивно-рекреаційні ігри для інвалідів на візках. Настільний теніс, стрільба з лука, техніка їзди на інвалідному візку…
З кінця минулого тижня в Україні діють нові правила дорожнього руху

2011-10-17 13:00:10

Прикарпаттяобленерго : Про безпеку пам’ятай Відтепер для управління мопедом або скутером треба мати права категорії А1 і бути в мотошоломі (штраф за його відсутність — 600 грн). Інспектори ДАІ вже почали штрафувати водіїв двоколісних.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1