Середа, 24 липня, 2024

12 жовтня – майстер-клас «Затанцюй по-українськи»

12 жовтня о 18.00 в холі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (вхід з вул. Шевченка) відбудеться безкоштовний семінар-навчання з українських автентичних танців. В наш час популярними стають танці різних народів світу.

На жаль, молоді українці недостатньо обізнані з народними українськими танцювальними традиціями, зокрема із весільними танцями, такими як «полька», «вальс», «гуцулка» та інші. Ця проблема більшою мірою притаманна міській молоді, адже в селах весільні традиції в основному ретельно зберігаються і підтримуються.

З метою популяризації українських народних танців та поширенню здорового стилю життя серед молоді представниками Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому спільно із Студією етнічного танцю “MiAmore” був створений проект «Затанцюй по-українськи». Цільова аудиторія даного заходу – молодь нашого міста віком до 30 років.

Організатори проекту «Затанцюй по-українськи» радо запрошують молодь нашого міста підтримати танцювальну культуру свого народу та прийняти участь у безкоштовних майстер-класах з українських весільних танців, які будуть проходити 2 рази на місяць. Родзинка цього проекту в тому, що кожне заняття буде присвячене лише одному танцю. Із собою потрібно лише мати хороший настрій та зручне взуття.

Кінцевий етап заходу – проведення українських вечорниць, на яких учасники зможуть продемонструвати здобуті на цих заняттях хореографічні навички.Як казав великий Кобзар «… і чужого научайтесь й свого не цурайтесь».

Джерело: «Бріз»

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1