Понеділок, 25 вересня, 2023

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті

Новини та події | 2011-10-07 10:09:19

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті У неділю, 3 жовтня, в Чернівецькій області відбулося ралі-спринтове змагання «Буковинські Карпати 2011». У перегонах взяли участь одразу шість прикарпатських гонщиків.

Перемогу здобув теж прикарпатець. Мало того, івано-франківець Степан Мазур обігнав досвідченіших за себе гонщиків, які виступали на потужніших автомобілях!

Національне змагання з ралі «Буковинські Карпати 2011», організоване за аналогією до відомого ралійного змагання «Кубок Лиманів», пройшло на відомій трасі «Коцюба», протяжністю близько 9 км. На старт вийшло 10 екіпажів. На відміну від звичної схеми — спочатку проїзди в один бік, а потім в інший, буковинські перегони відбувалися за схемою «туди-назад» і так три рази поспіль. Іншими словами, гонщики спершу проходили «доп» в одному напрямку, а потім, після фінішу останнього екіпажа, в зворотньому. Тож загалом гонка налічувала шість спецділянок.

Степан Мазур, який виступав у парі з Тарасом Стенчуком (Кути Косівського району), на далеко не новому Mitsubishi Lancer Evo VI, вже першу спец ділянку проїхав з найкращим часом 4:11,5. Лише на другій спецділянці він показав другий час, а на усіх решта чотирьох «допах» знову був першим. У підсумку він привіз найближчому переслідувачу близько 50 секунд (а тим переслідувачем був чотириразовий чемпіон України з ралі киянин Володимир Петренко у парі з прикарпатцем Миколою Ільницьким на значно потужнішому Evo IX). Не змогли поконкурувати з Мазуром і Михайло Серветник та Михайло Чорней на своїх «Лансерах».

Роман Марцінковський з Надвірної у парі з Олегом Пастущиним (ВАЗ-2108) фінішували сьомими в абсолюті та другими у класі У9. Одразу за ними в загальному заліку, але на першому місці в класі У10 розташувалися Сергій Жолинський та Юрій Лепьохін на ВАЗ-21130.

Можливо, ця гонка стане першим кроком в утворенні нової ралійної серії в Україні. Як повідомляє «Епідемія швидкості», місцевий організатор подав до Автомобільної федерації України заявку на наступний рік на проведення цілої серії спринт-ралі.

Результати прикарпатців на «Буковинських Карпатах 2011» (абсолют)

1. Степан Мазур/Тарас Стенчук — 25:19,8
2. Володимир Петренко/Микола Ільницький — 26:8,5

7. Роман Марцінковський/Олег Пастущин — 33,8,2
8. Сергій Жолинський/Юрій Лепьохін — 36:12,9


8 жовтня М.Вишиванюк проведе зустріч з представниками прикарпатських "чорнобильців"

2011-10-07 11:00:24

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті У суботу, 8 жовтня, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк проведе зустріч з представниками громадських організацій прикарпатських ”чорнобильців”.
Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті

2011-10-07 10:09:19

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті У неділю, 3 жовтня, в Чернівецькій області відбулося ралі-спринтове змагання «Буковинські Карпати 2011». У перегонах взяли участь одразу шість прикарпатських гонщиків.
Фестивалю "Покутські джерела" присвячується новий туристичний путівник

2011-10-07 10:00:10

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті Спеціально до IV Покутського фестивалю, який відбудеться у Коломиї 9 жовтня, з ініціативи голови Городенківської РДА, вийшов друком туристичний путівник “Городенківщина: історія, культура, туризм”.
Івано-Франківському міськуправлінню торгівлі знайшли заняття на найближчі 2 місяці

2011-10-07 09:00:48

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті Місцина в районі кута вулиць Івасюка та Іоанна-Павла ІІ, що в Івано-Франківську, відтепер перебуватиме під особливим контролем міського управління торгівлі. Відповідне доручення дав…
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на п'ятницю, 7 жовтня

2011-10-06 19:27:12

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті У п’ятницю в Івано-Франківській області буде переважно сонячна погода. В Івано-Франківську, Долині, Яремчі, Коломиї, Надвірній пройдуть короткочасні дощі.
Оксана Микицей презентувала відео з екзотичними «Блекбері»

2011-10-06 17:40:10

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті Карпатський колорит, чорношкірі хлопці та запальна коломийка — родзинка нового кліпу заслуженої артистки естрадного мистецтва України Оксани Микицей та гурту «Блекбері».
Івано-франківські карети невідкладної допомоги обладнають GPS-навігаторами

2011-10-06 17:15:45

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті Швидка допомога — має стати насправді такою. Для цього івано-франківські карети невідкладної допомоги обладнають GPS-навігаторами. Нині у місті чимало непронумерованих будинків та нових вулиць.
"Електролюкс" планує розширити своє виробництво на Івано-Франківщині

2011-10-06 17:00:33

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті Про те, що наприкінці вересня компанія «Електролюкс» відкрила в Івано-Франківську свій завод з виробництва пральних машин голова ОДА М.Вишиванюк поінформував Президента України…
Близько 300 книг поповнили бібліотеку Нижньовербізької ЗОШ

2011-10-06 16:40:17

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті Такий подарунок освітньому закладу зробив депутат обласної ради Богдан Гдичинський. Навчальна і художня література відтепер зберігатиметься у шкільній бібліотеці.
Незаконна торгівля кавунами не припиняється навіть в жовтні

2011-10-06 16:25:53

Івано-франківець С.Мазур переміг у буковинському ралі-спринті Навіть з початком жовтня в Івано-Франківську не припиняться торгівля кавунами, яка в багатьох випадках носить протиправний характер. Адже, як стверджує начальник муніципальної інспекції…

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1