П'ятниця, 19 липня, 2024

На Прикарпатті завершується міжнародний телерадіофестиваль

18 вересня завершується 13-ий міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край», започаткований на Закарпатті. На Івано-Франківщині у ці дні перебували члени журі цього фестивалю, одним із співзасновників якого виступає Держкомтелерадіо, зокрема й Івано-Франківська ОДТРК, за підтримки обласної держадміністрації та облради.

Учора за дорученням голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка із представницьким журі, яке очолює Золтан Пастор з Угорщини, та гендиректором ОДТРК Іваном Ципердюком зустрівся заступник голови ОДА Роман Іваницький. Йшлося про те, що впродовж трьох днів плідної роботи фестивальне журі переглянуло 51 програму, подану на конкурс, у кожній з яких йдеться про проблеми нацменшин, про те, як національне середовище допомагає людям у сучасному глобалізованому світі.

Відкрито нові імена. Кращі програми продемонструють місцеві телерадіоканали. А співголова журі Христина Стебельска запевнила: програми-переможці вийдуть на екрани центральних телерадіоканалів, зокрема, Першого національного та Українського радіо. «Тут зібралися кращі представники кращих телекомпаній Європи», — сказала Христина Стебельська, відзначивши «високий інтелектуальний, змістовний рівень поданих на конкурс творчих робіт та добру фахову підготовку авторів».

Водночас вона просила «передати подяку» голові облдержадміністрації Михайлу Вишиванюку та керівникам Коломийського і Верховинського районів «за гостинність і патріотизм», інформує прес-служба голови ОДА.

«Як уродженка Прикарпаття скажу: я горда з того, що наша, моя Івано-Франківщина має величезний потенціал бути курортом світу,- наголосила Христина Стебельська. — Я щиро дякую вам за те, що ви тримаєте бренд України».

Роман Іваницький поінформував своїх співрозмовників про те, що 14 лютого цього року Михайло Вишиванюк підписав розпорядження № 65 «Про будівництво радіотелевізійного комплексу», який відповідатиме європейським стандартам, буде оснащений новим технічним обладнанням, оскільки Івано-Франківська область – єдина на теренах України, де немає обласного державного телебачення.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1