Понеділок, 25 вересня, 2023

В Івано-Франківської області на весіллі отруїлося 10 чоловік

Станом на 14 вересня у інфекційному відділенні Косівської ЦРЛ Івано-Франківської області знаходяться 10 дорослих осіб, які поступили до лікарні зі скаргами на підвищення температури тіла, нудоту, біль в животі, блювоту, пронос.

Попередні діагнози: гастроентероколіт та ротавірусний гастроентерит.

Як інформують paralleli, всі госпіталізовані були присутні 10 вересня на весіллі, яке святкували у ресторані. Під час розслідування встановлено, що ресторан, де проводилось весілля, самовільно відкритий без дозвільних документів, відповідно цього винесена постанова головного державного санітарного лікаря Снятинського району про тимчасове припинення експлуатації об'єкту від 12.09.2011 року № 82 - до отримання всіх дозвільних документів.

Складені списки всіх запрошених осіб, проведено їх опитування, зібрані дані про вживання страви на весіллі не дозволяють на даний час встановити єдиний харчовий продукт, який міг спричинитись до спалаху. Загалом на весіллі були присутні 170 осіб.

Лікарями-епідеміологами, спільно з медичною службою району в с. Рибно проведені подвірні обходи осіб (30 дворів), які були запрошені на весілля, проводиться медичний нагляд.

В осередку проведено протиепідемічні заходи та заключна дезінфекція, проводяться лабораторні дослідження відібраних проб харчових продуктів та біоматеріалу.

Епідрозслідування та лабораторні обстеження продовжуються. Проводиться комплекс протиепідемічних заходів по локалізації осередку.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1