Понеділок, 02 жовтня, 2023

На Прикарпатті відновлено навчання новообраних посадових осіб місцевого самоврядування

5 вересня в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій після літньої перерви відновилося навчання в системі підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У цей день почалися заняття четвертої групи новообраних сільських та селищних голів за професійною програмою підвищення кваліфікації (другий тиждень навчання).

Як інформують paralleli, у програмі занять передбачено вивчення бюджетних питань, управління майном комунальної власності, антикорупційного законодавства, забезпечення доступу до публічної інформації, стратегії розвитку агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та ін.

В період другого тижня навчання для слухачів професійної програми буде проведено виїзне практичне навчання на базі Смоднянської сільської ради Косівського району.

По завершенні навчання слухачі професійної програми, які успішно захистили випускну роботу та виконали навчальний план, одержать свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації, що засвідчує професійну відповідність займаній посаді.

Всього протягом вересня за професійною програмою навчатимуться чотири групи новообраних сільських та селищних голів.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1