Середа, 24 липня, 2024

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін»

Новини та події | 2011-08-26 14:15:21

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» Напередодні відзначення 20-ої річниці Незалежності України у місті Бурштині Галицького району урочисто відкрили після капітального ремонту та реконструкції басейн “Дельфін”, який через брак коштів не працював понад три роки.

У перерізанні символічної стрічки при вході до оновленого спорткомплексу взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Роман Іваницький, керівники Галицького району, представники ПАТ “Західенерго” та Бурштинської ТЕС.

За словами заступника голови Правління ПАТ “Західенерго” Володимира Мазяра: “Облаштування басейну відбулося в межах Декларації соціального партнерства між владою міста Бурштина та компаніями “Західенерго” і ДТЕК.”

Спільно з нашим партнером ми прийняли рішення зробити подарунок громаді Бурштина до Дня Незалежності України - відновити басейн, де відтепер зможуть знову займатись спортом понад 300 юних та дорослих жителів міста”, - наголосив у своєму виступі на відкритті Володимир Мазяр. І запевнив, що 50-метровий басейн відповідає усім європейським стандартам. Ремонтні роботи обійшлися у 3,3 млн грн.”

За словами голови райдержадміністрації Григорія Івасишина, “Для Галицького району відкриття басейну у Бурштині - це лише одне із багатьох суттєвих новосіль з нагоди Дня народження нашої держави”.

Джерело: Прес-служба голови Івано-Франківської ОДА


Один із кращих в Україні є нині Городенківський районний будинок культури

2011-08-29 11:00:31

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» Один із кращих в Україні — таким є нині Городенківський районний будинок культури. У споруді, котра збудована ще в 70-х роках, відбуваються усі заходи — не лише культурні, а й громадські.
На Коломийщині відбулись урочистості з нагоди дня народження Івана Франка

2011-08-29 10:15:05

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» 26 серпня в МБК «Народний дім» за участю представників районної та міської влади відбулися міськрайонні святкування 155-річниці Дня народження великого українського письменника І.Франка.
М.Вишиванюк: Ми щасливі, що маємо можливість підтримати гуцульські традиції

2011-08-29 10:00:03

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» Минулих вихідних у мистецькій столиці Гуцульщини, місті Косові, проходив 19-ий Міжнародний Гуцульський фестиваль, приурочений 20-ій річниці незалежності України.
Своє професійне свято відзначила Івано-Франківська бригада тактичної авіації

2011-08-29 09:00:17

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» Ранок суботнього дня розпочався досить незвично для військового аеродрому 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації. Крізь навстіж розкриті ворота прямо до злітної смуги…
27 серпня - День авіації України

2011-08-27 13:00:42

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» Шановні авіатори! Щиро вітаю вас з Днем авіації України - великим і славним нашим святом, що благословенно являє перед усім світом торжество віковічної мрії нашого народу…
Вшанувати Франка прийшли… держслужбовці

2011-08-27 12:00:56

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» Мешканці Івано-Франківська сьогодні віддавали шану невгамовному революціонеру, талановитому поету і письменнику Івану Франку, з дня народження якого 27 серпня виповнюється 155 років.
Боксерське шоу для франківчан

2011-08-27 11:00:09

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» 27 серпня в Івано-Франківську українці битимуть пики французам… або навпаки. Звичайно ж, йдеться не про вуличні розбори, а про турнір з боксу. Міжнародна зустріч з боксу…
Гурмани радійте: в Івано-Франківську – свято хліба!

2011-08-27 10:00:27

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» Хліб – усьому голова. Адже хліб - це продукт праці багатьох людей. Кожен з дитинства знає, що хліб створюють землероби, агрономи, комбайнери, млинарі, пекарі та багато-багато інших.
Програма святкування Дня міста Долина

2011-08-27 09:00:19

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» Щиросердечно запрошуємо вас, шановні краяни та гості Долинщини, взяти участь у заходах і спільно відзначити День міста Долини. Дата проведення: 27-28 серпня 2011 року
Прикарпатські письменники взяли участь у книжковій толоці "Словія"

2011-08-26 17:00:32

У Бурштині до Дня Незалежності України відкрили осучаснений басейн «Дельфін» На один день центр містечка заполонили стенди з літературою. Основним подвижником цього заходу є поет Володимир Погорецький, котрий опікується ще й журналом “Золота пектораль”.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1