Вівторок, 25 червня, 2024

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори

Новини та події | 2011-08-26 16:15:18

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори Впродовж двох тижнів в середині серпня члени Національної скаутської організації “Пласт” провели на території Івано-Франківської області три всеукраїнські літні наметові табори.

Кожен з них мав власну спеціалізацію. Так, табір “Побурлакуємо світами..” складався з трьох етапів: спочатку діти займались скелелазіння на скелях Довбуша, далі вони мали велосипедну мандрівку впродовж п’яти днів, а завершилось все сплавом на катамаранах по Дністрі.

Табір “Чота Крилатих” мав на меті розвиток та популяризацію авіації серед молоді. На ньому пластунів навчали теоретичних основ авіації, літати на парапланах, дельтапланах та паратрайку.

Крайовий вишкільний табір” — це табір, що є завершальним етапом навчання пластунів, на ньому відбувається перевірка знань, які вони отримали в організації раніше. У разі успішного проходження табору пластуни отримують ступінь скоба або вірлиці.

Як зазначив виконавчий директор “Пласту” Дмитро Колесник: “Загалом цього літа “Пласт” провів по всій території України понад 100 таборів, на яких оздоровились понад чотири тисячі дітей. Літнє таборування – це один з основних елементів нашої системи виховання. Це можливість для дітей як навчитись чогось нового, так і перевірити свої знання”.


Один із кращих в Україні є нині Городенківський районний будинок культури

2011-08-29 11:00:31

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори Один із кращих в Україні — таким є нині Городенківський районний будинок культури. У споруді, котра збудована ще в 70-х роках, відбуваються усі заходи — не лише культурні, а й громадські.
На Коломийщині відбулись урочистості з нагоди дня народження Івана Франка

2011-08-29 10:15:05

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори 26 серпня в МБК «Народний дім» за участю представників районної та міської влади відбулися міськрайонні святкування 155-річниці Дня народження великого українського письменника І.Франка.
М.Вишиванюк: Ми щасливі, що маємо можливість підтримати гуцульські традиції

2011-08-29 10:00:03

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори Минулих вихідних у мистецькій столиці Гуцульщини, місті Косові, проходив 19-ий Міжнародний Гуцульський фестиваль, приурочений 20-ій річниці незалежності України.
Своє професійне свято відзначила Івано-Франківська бригада тактичної авіації

2011-08-29 09:00:17

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори Ранок суботнього дня розпочався досить незвично для військового аеродрому 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації. Крізь навстіж розкриті ворота прямо до злітної смуги…
27 серпня - День авіації України

2011-08-27 13:00:42

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори Шановні авіатори! Щиро вітаю вас з Днем авіації України - великим і славним нашим святом, що благословенно являє перед усім світом торжество віковічної мрії нашого народу…
Вшанувати Франка прийшли… держслужбовці

2011-08-27 12:00:56

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори Мешканці Івано-Франківська сьогодні віддавали шану невгамовному революціонеру, талановитому поету і письменнику Івану Франку, з дня народження якого 27 серпня виповнюється 155 років.
Боксерське шоу для франківчан

2011-08-27 11:00:09

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори 27 серпня в Івано-Франківську українці битимуть пики французам… або навпаки. Звичайно ж, йдеться не про вуличні розбори, а про турнір з боксу. Міжнародна зустріч з боксу…
Гурмани радійте: в Івано-Франківську – свято хліба!

2011-08-27 10:00:27

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори Хліб – усьому голова. Адже хліб - це продукт праці багатьох людей. Кожен з дитинства знає, що хліб створюють землероби, агрономи, комбайнери, млинарі, пекарі та багато-багато інших.
Програма святкування Дня міста Долина

2011-08-27 09:00:19

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори Щиросердечно запрошуємо вас, шановні краяни та гості Долинщини, взяти участь у заходах і спільно відзначити День міста Долини. Дата проведення: 27-28 серпня 2011 року
Прикарпатські письменники взяли участь у книжковій толоці "Словія"

2011-08-26 17:00:32

В Івано-Франківській області відбулися три всеукраїнські пластові табори На один день центр містечка заполонили стенди з літературою. Основним подвижником цього заходу є поет Володимир Погорецький, котрий опікується ще й журналом “Золота пектораль”.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1