П'ятниця, 12 липня, 2024

На Прикарпатті стартував п’ятий етап чемпіонату України «Александров-ралі». Програма

11-13 серпня на території Косівського району Прикарпаття та на Буковині проходитиме п’ятий етап чемпіонату України «Александров-ралі», присвячений 20-річчю незалежності України.

П’ятий етап чемпіонату України – гравійне ралі зі складними та довгими спеціальними ділянками- проходитиме через перевали «Шурдин» і Німчин».

Як повідомляють paralleli, Євген Червоненко назвав ці змагання «Міні-Ялтою» сказав, що учасниками будуть понад півсотні автогонщиків. Через гірські дороги і схили вони мають проїхати аж до Чернівців. Ці змагання приурочені знаному автогонщику світлої пам»яті Андрію Александрову, який загинув 4 роки тому, 2 вересня 2009- го, готуючись до чемпіонату Європи.

«Карпатський регіон-не гірший, цей край дуже перспективний», - вважає Євген Червоненко, який також братиме участь у гонці, що уже отримала статус міжнародної. Їхатиме в екіпажі багаторазового чемпіоната України Олександра Салюка-молодшого. Спортсмени прогнозують: змагання будуть доволі складними. Дороги загального користування, 180 км; довжина усієї дистанції 600 км. Водночас організатори підготували 5 нових унікальних спецділянок, Ці гравійні траси додадуть специфіки швидкісній їзді, стверджує прес-секретар «Александров-ралі» Володимир Некрасов. На фініші, у Чернівцях, автогонщиків чекає «шейк-даун» - швидкісна ділянка вулицями міста, яка буде зарахована до заліку чемпіонату. Переможці гонки отримають спеціальні нагороди, кубки голів облдержадміністрацій - Івано-Франківської від Михайла Вишиванюка та Чернівецької - від Михайла Папієва.

Під час згаданої прес-конференції від імені голови ОДА Михайла Вишиванюка Євгена Червоненка та його молодих побратимів-автогонщиків національної збірної тепло привітав перший заступник голови облдержадміністрації Василь Плавюк. Він представив учасникам прес-конференції, серед яких були спортсмени-автогонщики, дерев’яний інкрустований Кубок 5-го етапу чемпіонату Європи, виготовлений різьбярами Косівщини.

Євген Червоненко сказав що зробить гонку в Карпатах вищого рівня, а ця, що стартує 12 серпня на Косівщині включена до календаря FIA на 2012 рік. 

Програма проведення «Александров-ралі»:

12 серпня

9.30 - церемонія відкриття ралі.

10.00 - презентація та старт першого спортивного автомобіля, рух в Закритий Парк, с. Черганівка.

11.15 - старт першого спортивного автомобіля –с.Шепітшвидкісна ділянка Розтоки-Великий Рожин

18.00 - прибуття першого спорт автомобіля після першого дня ралі.

19.00 у прес-центрі бази відпочинку «Легенда» -прес-конференція

13 серпня

7.15 - старт другого дня ралі.

15.00 - прибуття першого екіпажу в Накопичувальний парк м. Чернівці.

16.00 – центр м. Чернівці.

17.00 - прес-конференція (центральна площа м. Чернівці).

17.10 - церемонія нагородження.

Довідково

Через рік після трагічної загибелі Андрія Александрова у Болгарії його друзі, дружина та соратники знову вийшли на старт болгарського ралі Слівен, щоб таким чином віддати данину пам’яті свого друга, колеги, вчителя.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1