П'ятниця, 12 липня, 2024

В Івано-Франківську "Батьківщина" провела акцію протесту проти політичних репресій

В Івано-Франківську у вівторок обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" провела поблизу Будинку правосуддя акцію протесту під назвою "Зупинимо політичні репресії". В акції взяли участь понад 100 людей.

Учасники тримали державні прапори та прапори партії "Батьківщина", плакати "Ні політичним репресіям", "Руки геть від Юлії Тимошенко!" і транспаранти "Не вір! Не бійся! Не проси!", "Просвіта" - проти політичних репресій!", "Косівщина за Юлію Тимошенко", інформує Інтерфакс-Україна.

"Мета акції - сколихнути громадськість, привернути її увагу до несправедливого, нечесного, заангажованого, неправосудного процесу, який ведуть над Юлією Тимошенко. Ми переконані, що це не є процес проти особи, це не є навіть процес проти політичної сили та її політичного лідера. Це процес проти цілої держави", - сказав у коментарі журналістам перший заступник голови Івано-Франківської облорганізації "Батьківщини", депутат Івано-Франківської облради Олександр Левицький.

На його думку, після суду над Ю.Тимошенко у "звичайних громадян шансів на обстоювання своїх прав та на забезпечення гарантованих Конституцією прав" не буде "навіть уявних, навіть ефемерних".

Перед учасниками акції протесту виступили перший заступник голови Івано-Франківської облради Василь Гладій, голова фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській облраді Юрій Романюк, співголова Івано-Франківського обласного Комітету захисту України Степан Волковецький.

В.Гладій назвав суд над Ю.Тимошенко "розправою над істинним патріотом України, розправою над лідером нації".

"Вони бояться її, тому що вони розуміють, що лише Тимошенко Юлія Володимирівна є тією особою, яка сьогодні може реально протистояти владі та є реально опозиційною", - зазначив В.Гладій.

Учасники акції протесту ухвалили резолюцію, в якій, зокрема, вимагають від президента України Віктора Януковича та Печерського райсуду Києва "закрити всі кримінальні справи стосовно Ю.Тимошенко, звільнити Ю.Луценка та інших політв'язнів, припинити репресії стосовно будь-яких політичних сил, які мають інше бачення політичного розвитку та майбутнього країни, припинити боротьбу з політичними опонентами та опозиціонерами методами фальшивого переслідування, тиску, шантажу, залякування, застосування грубої фізичної сили та терору проти них".

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1