П'ятниця, 21 червня, 2024

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби

Новини та події | 2011-07-29 15:50:14

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби Сьогодні в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулося урочисте вручення дипломів магістра державної служби випускникам заочної форми навчання.

Зі святковою подією молодих магістрів привітали перший проректор навчального закладу Федір Козак, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, заступник голови-керівник апарату ОДА Роман Струтинський, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, начальник головного управління освіти і науки ОДА Зінаїда Болюк.

«Думаю, що після закінчення магістратури ви будете мати можливість зростання по службі, - зазначив Роман Струтинський. – Коли формувався резерв керівного складу в облдержадміністрації, його було оновлено на 65%. Туди записали більшість людей, які мають кваліфікацію магістра державного управління та магістра державної служби. Впевнений, що багато хто з вас потрапить до нового резерву, який буде сформований у наступному році».

Заступник голови-керівник апарату ОДА висловив сподівання на активну участь випускників магістратури у здійсненні реформ, розпочатих для покращення розвитку і добробуту держави.

Магістрам бажали «гідно творити авторитет державного службовця», ніколи не зупинятися на досягнутому, постійно поповнювати багаж знань, повсякчас служити людям.

Довідково: Магістратура державної служби на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу діє з 1996 року. За 15 років фахівці закладу підготували 1078 магістрів. Цьогорічний випуск – найчисельніший. Дипломи про закінчення магістратури за заочною формою навчання отримали 105 магістрів.

Джерело: Прес-служба голови Івано-Франківської ОДА


Родина мольфара Нечая подякувала міліції за швидке розкриття вбивства

2011-07-30 11:00:51

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби На адресу головного міліціонера Прикарпаття генерал-майора міліції Василя Варцаби надійшов лист від родини Нечаїв з сіл Верхній Ясенів та Криворівні Верховинського району.
Марка Боєслава увіковічнять пізніше

2011-07-30 10:00:21

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби Відкриття в Івано-Франківську пам’ятника крайовому провіднику пропаганди Організації українських націоналістів Михайлові Дяченку перенесли на свято Покрови.
У Івано-Франківську пройде парад вишиванок

2011-07-30 09:00:26

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби Цьогоріч День незалежності вся Україна святкуватиме по-особливому. Адже 24 серпня молодій державі виповнюється ювілей – двадцять років. В Івано-Франківську вже заплановано ряд заходів…
Замість ЖЕО — комунальні округи

2011-07-29 17:40:54

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби Замість ЖЕО — комунальні округи. Такі переміни можуть статися в Івано-Франківську у недалекому майбутньому. Наразі ці служби існуватимуть паралельно…
В Україні з'явилося більше фальшивих євро

2011-07-29 17:22:38

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби Національний банк України попередив про те, що у країні почастішали випадки вилучення банками із обігу фальшивих банкнот 2002 року випуску номіналом 500 євро.
Україна йде на рекордний урожай зернових

2011-07-29 17:18:46

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби Цього літа, за прогнозами аналітиків, він може сягнути 51 мільйона тонн, хоча ті ж експерти кажуть, що із українськими чорноземами в Україні можна збирати щороку щонайменше 80 мільйонів.
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на вихідні, 30 і 31 липня

2011-07-29 17:15:57

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби В Івано-Франківську, Яремчі, Коломиї, Надвірній, Долині збережеться хмарна дощова погода протягом усіх вихідних, можливі грози. Температура повітря вночі від +15 до +18…
На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї

2011-07-29 17:00:39

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби В Коломийському міському Будинку культури «Народний дім» відбулося вручення продуктових наборів багатодітним, малозабезпеченим сім’ям району благодійним фондом «Світ для дітей».
28 липня Ігор Слюзар поспілкувався з коломиянами в прямому ефірі

2011-07-29 16:15:57

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби 28 липня у прямому ефірі телеканалу НТК з глядачами поспілкувався міський голова Коломиї Ігор Слюзар. Тема розмови - “Проблеми життєдіяльності міста”.
У Коломиї безкоштовно роздають одяг

2011-07-29 16:00:13

В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби У Коломиї безкоштовно роздають одяг. Право отримати такий подарунок можуть люди з інвалідністю. Організували акцію благодійний фонд “Крокус” спільно з ринком ”Тайстра”.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1