Вівторок, 25 червня, 2024

Ще 6 дитячих оздоровчих установ закрили. Одна з них

Державною санітарно-епідеміологічною службою МОЗ України протягом 18 липня перевірено 254 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. У 61 з них виявлено порушення санітарного законодавства, що складає 24 % від загальної кількості перевірених закладів.

За виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності було притягнуто 69 посадові особи закладів оздоровлення та відпочинку. Від роботи відсторонено 32 працівника, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Як повідомили paralleli у прес-службі МОЗ України, головними державними санітарними лікарями територій тимчасово призупинено експлуатацію 6 закладів оздоровлення та відпочинку дітей (Івано-Франківська область - лікувально-оздоровчого комплексу "Верховина"; Київська область - 2 оздоровчих закладів для дітей "Лісова Казка", "Переяславський"; Одеська область - 2 оздоровчих закладів "Добрий Самарянин", "Юний романтик"; Чернігівська область - оздоровчий заклад "Веселка").

У Кіровоградській області головним державним санітарним лікарем Петрівської районної санітарно-епідеміологічної станції заборонено експлуатацію дитячого оздоровчого табору "Церква Божа" (м. Апостолове).

Фахівцями держсанепідслужби перевірено 116 підприємств з виробництва та постачання продуктів харчування, з яких на 29 виявлено порушення санітарного законодавства, у зв'язку з чим 31 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Від роботи відсторонено 25 працівників, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1