П'ятниця, 12 липня, 2024

Затримано вбивцю мольфара Михайла Нечая (доповнено)

В Управлінні зв’язків із громадськістю МВС України повідомляють, що працівники Івано-Франківської міліції затримали вбивцю відомого карпатського мольфара і цілителя Михайла Нечая. Задля розкриття убивства задіяли більше ста правоохоронців, які упродовж дня прочісували місцеву територію, пише ZIK.

За інформацією правоохоронців, підозрюваним у скоєнні злочину виявися чоловік 1968 року народження. Його затримали у селі Буковець Верховинського району на Івано-Франківщині. Наразі із затриманим проводяться першочергові слідчі дії та з’ясовуються мотиви вчинення злочину, повідомляє ZAXID.NET.

Водночас, інформаційний портал Стик повідомляє, що підозрюваний є уродженцем Львівщини, котрий у 1993 був засуджений за вкоєння вбивства, проте покарання відбував не у вязниці, а у психіатричній лікарні закритого типу у Дніпропетровську.

Наразі невідомо з якою метою підозрюваний прибув в село але на окрайні Верхнього Ясеніва злоумисник розбив палатку і там проживав декілька днів. За цей час познайомився з Михайлом Нечаєм. Два дні спілкувався з ним і в нього склалося враження що Нечай поклоняється не тим богам. Всю ніч напередодні свого злочину він молився Богу і начебто отримав дозвіл зверху покарати язичника.

За кілька днів до загибелі Михайла Нечая в селі Верхній Ясенів працювала знімальна група однієї з київських студій, яка змінала фільм про великого карпатського мольфара. В об'єктив їхніх відеокамер потрапив і зловмисник. Тому у працівників міліції крім фоторобота було й зображення особи, яка скоїла цей злочин.

Нагадаємо, що 15 липня о 6.50 в чергову частину Верховинського райвідділу міліції УМВС України в Івано-Франківській області надійшло повідомлення з села Верхній Ясенів про виявлення мертвим з ножовим пораненням відомого карпатського мольфара і цілителя Михайла Нечая. За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками скоєння злочину передбаченого ч.1 статті 115 Кримінального кодексу України.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1