П'ятниця, 19 липня, 2024

Працював поруч з мистецтвом, а заправляв наркотиками

У Косівському районі Івано-Франківщини працівники міліції задокументували і викрили злочинну діяльність групи осіб, котрі поширювали наркотичні засоби серед молоді. Як з’ясували оперативники, верховодив наркооборудкою 28-річний мешканець одного із сіл, прилеглих до райцентру.

Серед людей, які користувалися послугами дилера, він мав певне прізвисько. Подейкують, що саме це прізвисько найчастіше згадувалося у розмовах між молодими людьми у випадках, коли треба було терміново «дістати» дози марихуани. Надто затребуваний він був у вихідні дні або ж у час проведення дискотек.

Одначе на певному етапі провадження «тіньового» бізнесу зловмисник почав дедалі завуальовувати свою діяльність. Він і далі доставляв у Косів марихуану, проте особисто волів не «світитися» в операціях збування. Відтепер у нього були довірені особи, через яких марихуана потрапляла до рук охочих.

Здійснюючи оперативні заходи, працівники міліції ретельно відстежили ланцюг і схему, за якими поширювалися наркотичні засоби. Насьогодні достовірно встановлені особи помічників зловмисника. Вони працювали за певну винагороду, котрої вистачало на те, щоб самим мати наркотики для власного споживання. Декілька днів тому міліціонери поклали край цій оборудці, затримавши дилера і посередників безпосередньо після того, як ті здійснювали незаконні операції.

Що найбільше дивує, підпільну мережу розповсюдження наркотиків організував і очолив працівник навчального закладу, в якому студентів навчають мистецькій справі. Як повідомив заступник начальника ВБНОН УМВС України в Івано-Франківській області Іван Михайлишин, проти зловмисника порушено кримінальну справу за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.2 статті 307 Кримінального кодексу України.

Суд погодився з поданням слідчого і обрав фігурантові міру запобіжного заходу – тримання під вартою. До матеріалів кримінальної справи долучені паперові згортки з дозами марихуани, які фігурували в незаконних операціях збування наркотичної речовини, а також гроші, здобуті зловмисником злочинним шляхом.

28-річного чоловіка притягуватимуть до кримінальної відповідальності не тільки за наркозлочини, але й за втягнення у злочинну діяльність неповнолітніх осіб. Адже міліція задокументувала факти, коли зловмисник доручав перепродувати марихуану довіреним неповнолітнім особам.

Джерело: NEWS.if.ua

Косівщина - Новини Гуцульщини

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Данина пам’яті Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    Відзначили професійне свято «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1