П'ятниця, 12 липня, 2024

Бібліотека

Бібліотека

В даному розділі розміщуємо книги, авторські твори, журнали, інші матеріали про Косівщину та Гуцульщину. Також, в розділ "Бібліотека" розміщуємо енциклопедії, словники, довідники та інші корисні матеріали широкого використання.

  • Книга "Гуцульщина літературна" (590 ст.)
    У третій книзі «Гуцульщина літературна» увазі читача пропонуються творчі доробки членів літературних гуртків і студій загальноосвітніх навчальних закладів Косівщини, а також окремих вчителів, батьків, поетів рідного краю (знаних і маловідомих), які стали почесними членами шкільних літературних гуртків і студій. Мета цієї книги — підтримати творчу ініціативу обдарованих учнів, стимулювати їх до подальшої творчої діяльності. Упорядник і автор вступної статті Оксана Ткачук - © 2009р.
  • Енциклопедія трипільської цивілізації (703 ст.)
    Енциклопедія трипільської культури — одна з перших спроб створення у вітчизняних археології та музеєзнавстві енциклопедичного наукового видання, присвяченого одній археологічній культурі. Відповідно до загальноприйнятої класифікації видання можна було б визначити, як енциклопедію змішаного регіонально-тематичного типу з елементами довідкового характеру.
Фільтри

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!