Вівторок, 16 квітня, 2024

Про портал

Про Портал Косівщини

Веб портал Косівщини розпочав свою роботу в 2004 році, як перший портал Косівщини. Наш портал став першим веб-ресурсом, який розповів інтернет спільноті про наш чарівний край. На той час інтернет в Косові був великим дивом, а про веб сайт Косівщини ми тільки мріяли :) Завдяки старанням декількох косівчан-ентузіастів проект все таки стартував в 2004 році і розповів світу про Косівщину ше й в мережі. Але справжнього свого розвитку портал Косівщини набув тільки з розвитком інтернет-мережі на Косівщини в 2009 році.

Наш маленький колектив ентузіастів - засновників порталу, прикладає максимум зусиль до того, щоб зробити портал кращим, кориснішим та зручнішим для Вас. Ми стараємось максимально наповнити його корисною та цікавою інформацією - тільки протягом 2009 року нами було розміщено понад 700 тематичних статей та понад 350 фото.

Долучайтесь до нас - надсилайте для розміщення на порталі цікаві тексти та фото про Косівщину, Гуцульщину, Карпати. Запрошуємо до співпраці всіх, кому подобається Косівщина - внесіть свій посильний внесок в розвиток Косівщини! Зробімо наш край та портал Косівщини ще кращим і цікавішим. Також, будемо раді врахувати ваші раціональні пропозиції щодо покращення роботи порталу та його наповнення.

Дякуємо що завітали до нас, та
запрошуємо на Косівщину!

Здоров'я Вам, миру в душі та всіх гараздів!

Допомога - FAQs