Понеділок, 25 вересня, 2023

10 продуктів від яких варто відмовитись

Якщо ви нарешті вирішили перебудувати свій раціон і зробити його здоровішим, вам без сумніву доведеться відмовитись від багатьох продуктів. З чим варто попрощатися в першу чергу? Дієтологи в ході довгих спостережень і експериментів склали список найшкідливіших для людського організму продуктів харчування. Знайомимося з цією «шкідливою десяткою», щоб знати свого ворога в обличчя.
1. Льодяники, жувальні цукерки, пастила і мармелад неприродно яскравих забарвлень.
Окрім цукру, що зашкалює за всі розумні рамки кількості, в цих солодощах містяться і особливо небезпечні для нашого організму фарбники і ароматизатори, що в буквальному розумінні вбивають клітки людського організму.
2. Чіпси, картопля фрі .
Ці, безумовно, смачні, продукти шкідливі не лише для фігури, але і для здоров'я взагалі, адже вони є багаті на приправи і спеції, суміш вуглеводів і жирів.
3. Газовані напої.
У одному стакані солодкої води з газом міститься більше трьох ложок цукру! Плюс до цього – барвники і ароматизатори, які миттю розносяться по організму завдяки вуглекислому газу.
4. Шоколадні батончики.
Величезна кількість цукру, що міститься в них, дуже швидко викликає звикання: людина буквально не може і дня прожити без чергового «Марса» або «Сникерса».
5. Ковбаси і сосиски.
Навіть самі безпечні на вигляд сорти («Докторська» ковбаса або «Молочні» сосиски) містять велику частку шкідливих для людини жирів – нутряного сала, свинячої шкірки – а також сіль і спеції в далеко не корисній кількості. До того ж, сьогодні до 80% ковбасних виробів містять трансгенну сою, дія якої на людський організм до кінця ще не вивчена.
6. Жирне м'ясо.
Зайва кількість тваринного жиру веде до утворення бляшок холестеринів, слідством чого стають захворювання сердечнососудистої системи.
7. Майонез, кетчуп, фабричні соуси.
Ці продукти, які для багатьох є щоденною добавкою до всіх блюд, не лише украй калорійні, але і насичені смаковими добавками, що хімічно згенерували, загусниками і ароматизаторами і, до того ж, містять у великій кількості оцет, який може привести до серйозних поразок органів шлунково-кишкового тракту.
8. Продукти швидкого приготування.
Для прискорення приготування в них додають рекордну кількість хімікатів, що не може позитивно позначитися на здоров'ї людей, що вживають їх.
9. Сіль.
Порушення сну, гіпотонія, набряклість – це далеко не все проблеми, що виникають із-за вживання дуже солоної їжі. Люди рідко можуть повністю відмовитися від «білої смерті», але для збереження нормального самопочуття потрібно хоч би звести її вжиток до мінімуму.
10. Алкоголь.
Не варто вірити тим, хто стверджує, що в малих дозах спиртні напої корисні. Навпаки, навіть одна чарка алкоголю здатна перешкодити засвоєнню вітамінів, порушити кровообіг і викликати проблеми з шлунком. Та і про калорійність спиртного теж забувати не слід.


цены на яхты в украине

Кулінарія - Інформація та поради