Наші послуги

Санаторій "Карпатські зорі" проводить лікування згідно Ліцензії Міністерства охорони здоров'я України №005183

 • Хронічні неспецифічні захворювання верхніх дихальних шляхів: рецидивуючий бронхіт, хронічна пневмонія, астматичні бронхіти, стан після гострих запалень легень та бронхітів
 • Захворювання ЛОР - органів: хронічні тонзиліти, риніти, ларингіти, фарингіти
 • Функціональні захворювання органів травлення (дискенизії)
 • Хронічні захворювання шлунку, печінки, кишечника у фазі ремісії
 • Зниження відживлення,
  анемія

Детальніше...

p5.jpg

Як добратись?

Добратись до санаторію "Карпатські зорі " в місто Косів можна так:

 • потягом - до м.Івано-Франківська, м.Коломиї або м.Чернівці, звідти до м.Косів маршруткою (відправлення з вокзалу щогодинно) або автобусом;
 • літаком - до м.Івано-Франківська або м.Чернівці, а звідти автобусом або маршруткою;
 • комфортабельним автобусом
  фірм Автолюкс або Гюнсел з м.Києва регулярним рейсом Київ-Косів. Відправлення з центрального автовокзалу м.Києва щоденно о 17:20, прибуття в м.Косів о 7:30.

Під замовлення організуємо автотранспорт в м.Косів.

Про нас PDF Друк e-mail
Санаторій Карпатські зорі - Основні матеріали

САНАТОРІЙ "КАРПАТСЬКІ ЗОРІ"

78600, Україна, Івано-Франківська область,
м. Косів вул. Над Гуком, 15.
Тел./факс 2-16-93, тел. 2-29-47

Косівський санаторій "Карпатські зорі" має 25-ти річний досвід роботи в сфері туризму. Географія прийому відпочиваючих від Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Новосибірська, Іркутська, Свердловська, Санкт-Петербурга, Москви до Варшави Бухареста, Софії.

В санаторії є всі умови для любителів літнього і зимового відпочинку. Враховуючи багаторічний досвід прийому туристів в санаторії велику увагу приділяють сімейному відпочинку.

Санаторій "Карпатські зорі" знаходиться в місті Косові, Івано-Франківської області, в мальовничому куточку поблизу підніжжя Покутсько-Буковинських Карпат на березі річки Рибниця. Наш санаторій одночасно може прийняти 110 чоловік в 26 однокімнатних двохмісних номерах і в 18 "Люкс" номерах, де одночасно може проживати сім'я із 3-х чоловік. В кожному номері телевізор, повний санвузол, холодна і гаряча вода цілодобово, в "Люксах" - холодильники. Повноцінне трьох разове харчування в кафе санаторію.

До послуг туристів бар, більярд, сауна, спортивний майданчик, теніс, туркабінет, туристсько-екскурсійна програма, зимою - прокат гірських лиж, санок. Поряд із санаторієм знаходиться канатно-бугельний підйомник на г.Міхалкова довжиною 1400 м.

Місто Косів ще називають столицею Гуцульських майстрів. Тут проживає велика кількість народних умільців, членів спілки художників України, роботи яких прикрашають багато музеїв не тільки в Україні, але й за межами нашої держави.

Туристи під час відпочинку можуть відвідати косівський базар - ярмарок, який також називають своєрідним музеєм під відкритим небом. Тут можна побачити безліч робіт майстрів народно-прикладного мистецтва - вишивка, ткацтво, кераміка, художні вироби з бісеру, металу, дерева, шкіри, неповторної краси гуцульські писанки і багато інших виробів гуцульських майстрів. Тільки у нас крім державних музеїв Ви зможете також побувати і в приватних музеях та відвідати домашні колекції гуцульських майстрів. Досвідчені інструктори - екскурсоводи запропонують Вам прекрасні походи та екскурсії по вершинам Карпат. В літню пору року Ви зможете при бажанні піднятись на найвищу вершину України - г.Говерлу.

Неповторна природа Карпат, мальовничі пейзажі, чудове лікувальне повітря, гриби і ягоди, незабутні купання в гірських ріках залишать у Вашому серці приємні спогади про чудесний Карпатський край, відомий у світі під назвою - Гуцульщина!

 

Чекаємо Вас за адресою:
78600, Україна, Івано-Франківська область, м.Косів, вул.Над Гуком, 15
тел./факс: /+380 34/ 782 1693, 782 4793, 782 2947, 782 1677

http://karpaty-zori.kosiv.info
e-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Наші реквізити:
Санаторій "Карпатські зорі", код ЗКПО 23799201
р/р 260051577 в ОД АППБ "Аваль" м. Івано-Франківськ, МФО 803478.

карпатські-зорі.косів.укр

 
Infoland Trade Mark - kosiv.info